See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opremanje stare zgrade bolnice - nabava gotovog uredskog i funkcionalnog namještaja
Beschreibung: Ukupna procijenjena vrijednost iznosi 43.700,00 eura bez PDV-a. Za robu procijenjene vrijednosti od 43.000,00 eura bez PDV-a već je prethodno i zakonito proveden postupak javne nabave. ( evidencijski broj nabave 05-39/21-2026; Opremanje stare zgrade bolnice - nabava gotovog uredskog i funkcionalnog namještaja ) Predmet ovog postupka je nabava dodatne robe tj. gotovog namještaja - Stolica opće namjene u sklopu opremanja Stare zgrade Specijalne bolnice za medicinsku rehabilitaciju Krapinske Toplice. Procijenjena vrijednost za preostali dio robe koji se nabavlja iznosi 700,00 eura bez PDV-a. Predmet nabave je opremanje stare zgrade bolnice, odnosno nabava dodatnih stolica opće namjene koje su se pokazale potrebnima za staru zgradu bolnice, sve prema vrsti, količini, opisu i tehničkim specifikacijama navedenima u Dokumentaciji o nabavi i Troškovniku s tehničkim specifikacijama predmeta nabave te pripadajućim dodatnim sadržajima.
Interne Kennung: 05-39/21-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
5. Los
Los: LOT-0000