See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usuwanie padłych zwierząt z terenu Gminy Wrocław
Beschreibung: Usuwanie padłych zwierząt z terenu Gminy Wrocław
Interne Kennung: 30/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90524300 Beseitigung von biologischen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usuwanie padłych zwierząt z terenu gminy Wrocław
Beschreibung: Usuwanie padłych zwierząt z terenu gminy Wrocław
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość korzystania z prawa opcji polegającej na przedłużeniu okresu realizacji usług, o których mowa w ust. 2 o okres maksymalnie 2 miesięcy, nie dłużej niż do wyczerpania maksymalnej wartości opcji, o której mowa w § 6 ust. 1 lit. b) umowy. Zamawiający może korzystać z prawa opcji wskazanego w ust. 5 w przypadku wystąpienia potrzeby zachowania ciągłości świadczenia usług, o których mowa w ust. 2, w szczególności ze względu na brak zawarcia do czasu upływu terminu realizacji usług w zakresie podstawowym nowej umowy, której przedmiotem jest usuwanie padłych zwierząt z terenu Gminy Wrocław lub brak rozpoczęcia świadczenia usług przez wykonawcę w ramach tej umowy.