591548-2026 - Ergebnis
Slowakei – Ultraschallanlage – USG prístroje
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USG prístroje
Beschreibung: Opis predmetu zákazky je podrobne vymedzený v súťažných podkladoch a v jej prílohách.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: USG prístroj 1
Beschreibung: Opis predmetu zákazky pre časť 1 je podrobne vymedzený v súťažných podkladoch a v jej prílohách.
Los: LOT-0002
Titel: USG prístroj 2
Beschreibung: Opis predmetu zákazky pre časť 2 je podrobne vymedzený v súťažných podkladoch a v jej prílohách.
Los: LOT-0003
Titel: USG prístroj 3
Beschreibung: Opis predmetu zákazky pre časť 3 je podrobne vymedzený v súťažných podkladoch a v jej prílohách.
Los: LOT-0004
Titel: USG prístroj 4
Beschreibung: Opis predmetu zákazky pre časť 4 je podrobne vymedzený v súťažných podkladoch a v jej prílohách.
Los: LOT-0005
Titel: USG prístroj 5
Beschreibung: Opis predmetu zákazky pre časť 5 je podrobne vymedzený v súťažných podkladoch a v jej prílohách.
Los: LOT-0006
Titel: USG prístroj 6
Beschreibung: Opis predmetu zákazky pre časť 6 je podrobne vymedzený v súťažných podkladoch a v jej prílohách.