591569-2026 - Ergebnis
Estland – Reparatur und Wartung von Schiffen – Alumiiniumkorpusega laeva AHTO-26 puhastus- ja värvimistööd
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Alumiiniumkorpusega laeva AHTO-26 puhastus- ja värvimistööd
Beschreibung: Alumiiniumkorpusega laeva AHTO-26 puhastus- ja värvimistööde tellimine vastavalt riigihanke alusdokumentides kehtestatud tingimustele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314283-0000
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Piiratud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50241000 Reparatur und Wartung von Schiffen
5. Los
Los: LOT-0000