See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dzierżawa analizatorów parametrów krytycznych wraz z dostawą zestawów odczynników i materiałów eksploatacyjnych na potrzeby Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa analizatorów parametrów krytycznych wraz z dostawą zestawów odczynników i materiałów eksploatacyjnych na potrzeby Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3A do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załącznik nr 3B – Oferowane parametry techniczne
Vorherige Bekanntmachung: 441387-2026
Interne Kennung: 28/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 – Dzierżawa analizatora parametrów krytycznych wraz z zestawem odczynników i materiałów eksploatacyjnych dla Szpitalnego Oddziału Ratunkowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa analizatorów parametrów krytycznych wraz z dostawą zestawów odczynników i materiałów eksploatacyjnych na potrzeby Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o. Pakiet nr 1 – Dzierżawa analizatora parametrów krytycznych wraz z zestawem odczynników i materiałów eksploatacyjnych dla Szpitalnego Oddziału Ratunkowego
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie uwzględnia w zamówieniu opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 – Dzierżawa analizatora parametrów krytycznych wraz z zestawem odczynników i materiałów eksploatacyjnych dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa analizatorów parametrów krytycznych wraz z dostawą zestawów odczynników i materiałów eksploatacyjnych na potrzeby Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o. Pakiet nr 2 – Dzierżawa analizatora parametrów krytycznych wraz z zestawem odczynników i materiałów eksploatacyjnych dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 – Dostawa odczynników i materiałów eksploatacyjnych do analizatora parametrów krytycznych typu ABL 90 FLEX PLUS dla Oddziału Chorób Wewnętrznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa analizatorów parametrów krytycznych wraz z dostawą zestawów odczynników i materiałów eksploatacyjnych na potrzeby Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o. Pakiet nr 3 – Dostawa odczynników i materiałów eksploatacyjnych do analizatora parametrów krytycznych typu ABL 90 FLEX PLUS dla Oddziału Chorób Wewnętrznych
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 – Dostawa odczynników i materiałów eksploatacyjnych do analizatora parametrów krytycznych AQT 90 FLEX dla Szpitalnego Oddziału Ratunkowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa analizatorów parametrów krytycznych wraz z dostawą zestawów odczynników i materiałów eksploatacyjnych na potrzeby Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o. Pakiet nr 4 – Dostawa odczynników i materiałów eksploatacyjnych do analizatora parametrów krytycznych AQT 90 FLEX dla Szpitalnego Oddziału Ratunkowego
Interne Kennung: Pakiet nr 4