591590-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste – Informační systém pro centrální sterilizaci
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelInformační systém pro centrální sterilizaci
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka a implementace informačního systému pro centrální sterilizaci vč. jeho integrace do stávajícího nemocničního informačního systému (NIS) a synchronizace se stávajícím ERP systémem zadavatele a poskytování souvisejících a navazujících servisních služeb. Další informace o předmětu a podmínkách plnění veřejné zakázky jsou k dispozici v Zadávací dokumentaci a jejích přílohách, které jsou dostupné na profilu zadavatele.
Interne KennungP25V00000288
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensViz § 56 a násl. zákona.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48100000 Branchenspezifisches Softwarepaket, 48814000 Medizinische Informationssysteme, 72243000 Programmierung, 72263000 Software-Implementierung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme, 48100000 Branchenspezifisches Softwarepaket, 72243000 Programmierung, 72263000 Software-Implementierung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
Optionen
Beschreibung der OptionenViz čl. 20 Zadávací dokumentace uveřejněné na profilu zadavatele.