591593-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Haftpflichtversicherungen – Aansprakelijkheids- en Goed werkgeverschapsverzekering gemeente Smallingerland
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAansprakelijkheids- en Goed werkgeverschapsverzekering gemeente Smallingerland
BeschreibungDe gemeente Smallingerland wenst een Aansprakelijkheids- en een Goed werkgeverschapsverzekering af te sluiten. .
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
LosLOT-0000
TitelAVG (+ GWV) t.b.v. de gemeente Smallingerland
BeschreibungDe gemeente Smallingerland wenst een Aansprakelijkheidsverzekering voor Gemeenten (AVG) en een Goed werkgeverschapsverzekering (GWV) af te sluiten. .
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenMet wederzijde optie tot (stilzwijgende) verlenging voor drie maal 12 maanden.
591593-2025 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66516000 Aansprakelijkheidsverzekeringen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: