591603-2026 - Wettbewerb
Litauen – Software-Entwicklung – Valstybės nacionaliniam saugumui užtikrinti svarbių objektų apsaugos sistemos pirkimas
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Valstybės nacionaliniam saugumui užtikrinti svarbių objektų apsaugos sistemos pirkimas
Beschreibung: Valstybės nacionaliniam saugumui užtikrinti svarbių objektų apsaugos sistemos pirkimas
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72262000 Software-Entwicklung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0