See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dzierżawa linii hematologicznej z sorterem próbek oraz aparatu back-up na okres 48 m-cy i dostawa odczynników ... do wyk. badań z zakresu hematologii na okres 12 m-cy
Beschreibung: Dzierżawa zintegrowanej automatycznej linii hematologicznej z sorterem próbek oraz aparatu back-up do barwienia rozmazów krwi obwodowej na okres 48 miesięcy wraz z dostawą odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i eksploatacyjnych do wykonywania badań z zakresu hematologii na okres 12 miesięcy szczegółowo określona w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 3, wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4Ai 4B oraz warunkach granicznych stanowiących załącznik nr 8 do Specyfikacji Warunków Zamówienia
Vorherige Bekanntmachung: 436787-2026
Interne Kennung: 437/P/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung, 33124110 Diagnostiksysteme, 33696500 Laborreagenzien, 33696200 Reagenzien für Bluttests
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dzierżawa zintegrowanej automatycznej linii hematologicznej z sorterem próbek oraz aparatu back-up do barwienia rozmazów krwi obwodowej na okres 48 miesięcy wraz z dostawą odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i eksploatacyjnych do wykonywania badań z zakresu hematologii na okres 12 miesięcy, szczegółowo określona w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 3, wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4A i 4B oraz warunkach granicznych stanowiących załącznik nr 8