591611-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Wykonanie usługi odbioru i zagospodarowania odpadów stałych z terenów zarządzanych przez Urbitor Sp. z o.o.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie usługi odbioru i zagospodarowania odpadów stałych z terenów zarządzanych przez Urbitor Sp. z o.o.
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi polegającej na cyklicznym odbiorze i zagospodarowaniu wszelkich odpadów stałych z terenów zarządzanych przez Urbitor Sp. z o. o., z podziałem na frakcje: odpady zmieszane, odpady segregowane i bioodpady 2. Szczegółowo przedmiot zamówienia określony został w opisie przedmiotu zamówienia OPZ, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 3. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi polegającej na cyklicznym odbiorze i zagospodarowaniu wszelkich odpadów stałych z terenów zarządzanych przez Urbitor Sp. z o. o., z podziałem na frakcje: odpady zmieszane, odpady segregowane i bioodpady. 2. Szczegółowo przedmiot zamówienia określony został w opisie przedmiotu zamówienia OPZ, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 3. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ
Optionen
Beschreibung der OptionenW toku realizacji zamówienia Zamawiający może zmniejszyć ilość odpadów w ramach zamówienia podstawowego do poziomu gwarantowanego 80% wolumenu podstawowego. Zwiększenie ilości odpadów ponad wolumen podstawowy może nastąpić wyłącznie w ramach prawa opcji, na zasadach określonych w art. 441 ustawy Pzp. Maksymalny zakres opcji wynosi 20% wolumenu zamówienia podstawowego dla każdej frakcji, a maksymalna wartość opcji stanowi 20% wartości zamówienia podstawowego wynikającej z cen jednostkowych zaoferowanych przez Wykonawcę. Zamawiający może uruchomić opcję w przypadku zwiększenia rzeczywistych potrzeb w zakresie odbioru odpadów, w szczególności zwiększenia ilości odpadów lub częstotliwości odbioru. Opcja jest uruchamiana pisemnym oświadczeniem Zamawiającego doręczonym Wykonawcy co najmniej 7 dni przed rozpoczęciem świadczenia w zakresie objętym opcją. Zamawiający może uruchomić opcję jednorazowo lub w częściach, do wyczerpania maksymalnego zakresu opcji. Nieskorzystanie z opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń.
591611-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options: