591617-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Solarbatterien – Instalace FVE – Hamzova odborná léčebna pro děti a dospělé
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelInstalace FVE – Hamzova odborná léčebna pro děti a dospělé
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je instalace fotovoltaické elektrárny (dále jen FVE) v areálu Hamzovy odborné léčebny. Podrobný rozsah předmětu zadávané veřejné zakázky je uveden v příloze č.1 (soupis stavebních prací dodávek a služeb s výkazem výměr) a v příloze č. 2 (projektová dokumentace, standardy HL, stanoviska, rozhodnutí o povolení stavby) a dalších přílohách zadávací dokumentace.
Interne Kennung2026/3205/HL/1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331000 Solarbatterien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09330000 Solarenergie, 09332000 Sonnenenergieanlage
5. Los
LosLOT-0001