591620-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie ex 19 05 03 pochodzących z Zakładu Zagospodarowania Odpadów prowadzonego przez Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Sobuczynie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie ex 19 05 03 pochodzących z Zakładu Zagospodarowania Odpadów prowadzonego przez Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Sobuczynie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadu o kodzie ex 19 05 03 tj. Kompost nieodpowiadający wymaganiom (nienadający się do wykorzystania), pochodzącego z Zakładu Zagospodarowania Odpadów prowadzonego przez Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Sobuczynie, wytworzonego z odpadów zielonych i innych bioodpadów zbieranych selektywnie.
Interne Kennung10/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0001
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie ex 19 05 03 pochodzących z Zakładu Zagospodarowania Odpadów prowadzonego przez Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Sobuczynie.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadu o kodzie ex 19 05 03 tj. Kompost nieodpowiadający wymaganiom (nienadający się do wykorzystania), pochodzącego z Zakładu Zagospodarowania Odpadów prowadzonego przez Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Sobuczynie, wytworzonego z odpadów zielonych i innych bioodpadów zbieranych selektywnie. Odpad ex 19 05 03 wytworzony w wyniku prowadzonego procesu przetworzenia (kompostowania w procesie R3) odpadów zielonych i innych bioodpadów zbieranych selektywnie Minimalna ogólna ilość odpadów o kodzie ex 19 05 03 przewidziana do odbioru i zagospodarowania w trakcie trwania umowy wynosi 1 000,00 Mg, a maksymalna 5 000,00 Mg. Minimalna miesięczna ilość wynosi 165,00 Mg. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w pkt 4 SWZ.