591623-2025 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – „Zakup i dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku II”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup i dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku II”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku dla potrzeb Szpitala Powiatowego w Pruszkowie, z możliwością składania ofert częściowych. 2. Przedmiot zamówienia dla poszczególnych części zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ. 3. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. 4. Zamówienie zostało podzielone na 14 części (pakietów), tj.: 4.1. Pakiet 1 – prowadnice Bougi 4.2. Pakiet 2 – podkłady na rolkach. 4.3. Pakiet 3 – mostek stomijny, worki stomijne 4.4. Pakiet 4 – testy urazowe Helicobacter, pętle, kleszczyki, markery itp. 4.5. Pakiet 5 – czujniki do kardiomonitorów dla noworodka 4.6. Pakiet 6 – kołdra grzewcza pod pacjenta 4.7. Pakiet 7 – staplery, ładunki 4.8. Pakiet 8 – zestawy do podawania kontrastu TK 4.9. Pakiet 9 – Zgłębnik gastrostomijny z wewnętrznym balonem mocującym 4.10. Pakiet 10 – cewniki,rurki,zestaw do zakładania kaniul, serwety - noworodka 4.11. Pakiet 11 – koreczki do kaniul 4.12. Pakiet 12 – uchwyty, elektrody 4.13. Pakiet 13 - Strzykawki 4.14. Pakiet 14 – Pojemniki na odpady 5. Zamawiający dopuszcza złożenie oferty na jedną, kilka lub wszystkie części. 6. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje dostawę produktów leczniczych i wyrobów medycznych jednorazowego użytku. 7. Na każde żądanie Zamawiającego, Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia dokumentów potwierdzających, że zaoferowane przez Wykonawcę produkty lecznicze w zakresie opakowań, oznaczenia oraz obrotu odpowiadają wymaganiom ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (Dz.U. z 2022 r. poz. 2301, ze zm.), a zaoferowane wyroby medyczne są wprowadzone do obrotu i stosowania na terenie Polski zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U. z 2022 r., poz. 974 ze zm.). 8. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik nr 8 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: prowadnice Bougi
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: podkłady na rolkach
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: mostek stomijny, worki stomijne
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: testy urazowe Helicobacter, pętle, kleszczyki, markery itp.
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: czujniki do kardiomonitorów dla noworodka
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: kołdra grzewcza pod pacjenta
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: staplery, ładunki
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: zestawy do podawania kontrastu TK
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Zgłębnik gastrostomijny z wewnętrznym balonem mocującym
Interne Kennung: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: cewniki,rurki,zestaw do zakładania kaniul, serwety - noworodka
Interne Kennung: Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: koreczki do kaniul
Interne Kennung: Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: uchwyty, elektrody
Interne Kennung: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Strzykawki
Interne Kennung: Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: Pojemniki na odpady
Interne Kennung: Pakiet 14