2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu olsztyńskiego w 2024 roku z podziałem na zadania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi zimowego utrzymania dróg powiatowych na terenie powiatu olsztyńskiego , w ciągu 2024 roku, od 01.01.2024 do 15.04.2024
Vorherige Bekanntmachung: 00678502-2023
Interne Kennung: ZP.262.51.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZADANIE Nr 2- Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie działania Obwodu Drogowego w Barczewie (gminy Barczewo i Jeziorany)
Beschreibung: ZADANIE NR 2- Zimowe utrzymanie dróg na terenie działania Obwodu Drogowego Nr 2 w Barczewie Teren obejmujący gminy: Jeziorany i Barczewo. Usługi zimowego utrzymania dróg polegają na: utrzymaniu w przejezdności wyznaczonych dróg powiatowych poprzez odśnieżanie pługami, zmniejszaniu śliskości poprzez posypywanie dróg materiałami uszorstniającymi, tj.: a) Mieszanką soli z piaskiem (30% soli drogowej i 70%kruszywa lub 20% soli drogowej i 80 % kruszywa). b) Piaskiem frakcji 0-2mm.
Interne Kennung: ZP.262.51.2023-ZADANIE NR 2