591640-2025 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wraz z rozładunkiem, wniesieniem, zainstalowaniem, uruchomieniem urządzeń oraz dostarczeniem instrukcji stanowiskowej wraz z jej wdrożeniemz podziałem na 5 części. Część nr 1 Klatka dla zwierząt z wyposażeniem Część nr 2 Wagi laboratoryjne z wyposażeniem Część nr 3 Wytrząsarka laboratoryjna Część nr 4 Drobny sprzęt laboratoryjny- wyposażenie Część nr 5 Cieplarka laboratoryjna
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: Część 1-5 Kod CPV: 38000000-5 sprzet laboratoryjny Dostawa wraz z rozładunkiem, wniesieniem, zainstalowaniem, uruchomieniem urządzenia oraz dostarczeniem instrukcji stanowiskowej wraz z jej wdrożeniem. Nr części Opis Ilość J.m. Część nr 1 Klatka dla zwierząt z wyposażeniem 25 Kpl. Część nr 2 Wagi laboratoryjne z wyposażeniem 1 Zestaw Część nr 3 Wytrząsarka laboratoryjna 1 Szt. Część nr 4 Drobny sprzęt laboratoryjny- wyposażenie 1 Zestaw Część nr 5 Cieplarka laboratoryjna 1 Szt. 2. ZAŁĄCZNIKI DOTYCZĄCE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: - Opis przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 2 do SWZ, - Tabela zgodności oferowanego przedmiotu zamówienia z zasadą DNSH (Do No Significant Harm) – Załącznik nr 2a do SWZ, - Tabela oceny warunków gwarancji – Załącznik nr 4 do SWZ, - Warunki gwarancji, rękojmi i serwisu gwarancyjnego – Załącznik nr 5 do SWZ, - Procedura dostawy i odbioru urządzenia – Załącznik nr 6 do SWZ.
Interne KennungAZP.25.1.45.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 1 Klatka dla zwierząt z wyposażeniem 25 Kpl.
BeschreibungCzęść nr 1 Klatka dla zwierząt z wyposażeniem 25 Kpl.
Interne KennungAZP.25.1.45.2025.1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 2 Wagi laboratoryjne z wyposażeniem 1 Zestaw
BeschreibungCzęść nr 2 Wagi laboratoryjne z wyposażeniem 1 Zestaw
Interne KennungAZP.25.1.45.2025.2
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 3 Wytrząsarka laboratoryjna 1 Szt.
BeschreibungCzęść nr 3 Wytrząsarka laboratoryjna 1 Szt.
Interne KennungAZP.25.1.45.2025.3
LosLOT-0005
TitelCzęść nr 4 Drobny sprzęt laboratoryjny- wyposażenie 1 Zestaw
BeschreibungCzęść nr 4 Drobny sprzęt laboratoryjny- wyposażenie 1 Zestaw
Interne KennungAZP.25.1.45.2025.4
LosLOT-0006
TitelCzęść nr 5 Cieplarka laboratoryjna 1 Szt.
BeschreibungCzęść nr 5 Cieplarka laboratoryjna 1 Szt.
Interne KennungAZP.25.1.45.2025.5