See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reprografische-, drukwerk- en dataprintdiensten
Beschreibung: De gemeente Tilburg is voornemens een raamovereenkomst te sluiten voor het leveren van reprografische-, drukwerk- en dataprintdiensten ten behoeve van haar organisatie. De opdracht omvat het produceren, verwerken en distribueren van fysieke en digitale documentstromen, waarbij kwaliteit, betrouwbaarheid, gebruiksvriendelijkheid en duurzaamheid centraal staan. De opdracht is verdeeld in twee percelen: - Perceel 1 omvat reprografische- en drukwerkdiensten, waaronder print-, kopieer-, scan- en drukwerkzaamheden, afwerking, grootformaat printen en fulfilment. - Perceel 2 omvat dataprintdiensten, waaronder het geautomatiseerd verwerken van databestanden, het genereren van gepersonaliseerde documenten en de verzorging van fysieke en digitale distributie. Per perceel wordt maximaal één opdrachtnemer gecontracteerd. De aanbestedende dienst raamt de opdracht voor perceel 1 Reprografische- en drukwerkdiensten op € 250.000,- per jaar. Dit is slechts een indicatie, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. De maximale waarde van de opdracht is € 1.200.000,- voor de gehele contractduur inclusief verlengingsoptie. De aanbestedende dienst raamt de opdracht voor perceel 2 Dataprintdiensten op € 20.000,- per jaar. Dit is slechts een indicatie, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. De maximale waarde van de opdracht is € 100.000,- voor de gehele contractduur inclusief verlengingsoptie.
Interne Kennung: 2026-083-FAC-MV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79811000 Digitaldruck
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Reprografische en drukwerkdiensten
Beschreibung: De opdracht voor perceel 1 betreft reprografische- en drukwerkdiensten ten behoeve van de gemeente Tilburg. De opdrachtnemer levert een breed pakket aan diensten voor het vervaardigen, produceren, afwerken en distribueren van fysieke communicatiemiddelen en documenten, variërend in oplage, formaat en druktechniek. De dienstverlening omvat zowel drukwerkdiensten als reprografische diensten, die vanwege de toenemende overlap binnen één perceel zijn samengevoegd. Onder drukwerkdiensten wordt verstaan het produceren van onder meer: -kantoordrukwerk, zoals briefpapier en enveloppen; -promotioneel drukwerk, zoals brochures, flyers, magazines, formulieren en posters; -overige grafische uitingen vervaardigd via offset- of digitale druktechnieken. Onder reprografische diensten wordt verstaan: -print-, kopieer- en scanwerkzaamheden; -grootformaat printen en plotten; -reproductie van vergader- en presentatiematerialen; -afwerkingswerkzaamheden zoals snijden, vouwen, lamineren en binden; -personalisatie en variabel printwerk; -digitale documentverwerking; -fulfilment- en distributiewerkzaamheden; -ondersteuning via bestel- of workflowsystemen. De opdrachtnemer stelt een gebruiksvriendelijke, webbased bestelportal beschikbaar voor diverse doelgroepen binnen de gemeente, waaronder communicatiemedewerkers en facilitair beheerders, en levert tevens advies over efficiënte, duurzame en kwalitatieve documentproductie. De opdracht richt zich op werkzaamheden die qua capaciteit, kwaliteit of afwerking niet geschikt zijn om intern met standaard apparatuur uit te voeren. De aanbestedende dienst raamt de opdracht voor perceel 1 Reprografische- en drukwerkdiensten op € 250.000,- per jaar. Dit is slechts een indicatie, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. De maximale waarde van de opdracht is € 1.200.000,- voor de gehele contractduur inclusief verlengingsoptie.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Voor beide percelen geldt dat de Overeenkomst wordt aangegaan voor een initiële looptijd van drie (3) jaar, waarna deze van rechtswege eindigt. Voor de periode hierna bestaat er één (1) optionele verlenging door Aanbestedende dienst in te roepen, van één (1) jaar. De totale maximale looptijd van de overeenkomst bedraagt vier (4) jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Dataprintdiensten
Beschreibung: De opdracht voor perceel 2 betreft dataprintdiensten voor de gemeente Tilburg. De dienstverlening omvat het geautomatiseerd verwerken, opmaken, produceren, personaliseren en verzendgereed maken van documenten op basis van door de aanbestedende dienst aangeleverde databestanden. Het betreft onder andere de productie en distributie van gepersonaliseerde documenten, zoals beschikkingen, aanslagbiljetten en aanverwante correspondentie. De opdrachtnemer draagt zorg voor een betrouwbare en veilige verwerking van persoonsgegevens, waarbij juistheid, volledigheid en traceability centraal staan. De dienstverlening omvat in ieder geval: -het ontvangen en beveiligd verwerken van databestanden; -het opmaken en genereren van gepersonaliseerde documenten; -het vervaardigen en beheren van sjablonen; -het digitaal en/of fysiek printen van documenten; -het couverteren en verzendgereed maken van poststukken; -het verzorgen van postaanlevering en digitale distributie; -het uitvoeren van kwaliteitscontroles op juistheid, volledigheid en leesbaarheid; -het borgen van logging, audittrail en verwerkingscontrole. Daarnaast omvat de opdracht het ontsluiten van berichten via digitale kanalen, waaronder MijnOverheid, en het waarborgen van een veilige en efficiënte verwerking van gegevens conform geldende wet- en regelgeving (AVG). De Aanbestedende dienst raamt de Opdracht voor perceel 2 Dataprintdiensten op € 20.000, - per jaar. Dit is slechts een indicatie, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. De maximale waarde van de Opdracht is € 100.000, - voor de gehele contractduur inclusief verlengingsoptie.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 79811000 Digitaldruck
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64110000 Postdienste, 72310000 Datenverarbeitung