2. Verfahren
Verfahren
Titel: Straatstewards gemeente Eindhoven
Beschreibung: Aanbestedende dienst wenst met onderhavige opdracht een partij te selecteren die de komende jaren (2025 en 2026) straatstewards kan leveren voor zowel doordeweekse- als weekenddagen. Inzet in aandachtsgebieden waar meer dan incidenteel sprake is van (sociale) overlast en onveiligheidsgevoelens, maar bijvoorbeeld ook tijdens risicovolle voetbalwedstrijden, grootschalige (binnen)stedelijke evenementen en bij onvoorziene onveiligheidssituaties zoals manifestaties of calamiteiten. De inzet van straatstewards is gericht op het vroegtijdig signaleren en de-escaleren van conflicten en incidenten, het reduceren van overlast en verbetering van de veiligheidsbeleving. De inzet van de straatstewards vormt daarmee een aanvulling op het reeds beschikbare instrumentarium voor professionals als politie, handhaving en outreachende hulpverlening en verschillende private partijen (waaronder horecaondernemers, winkeliers en organisatoren van evenementen). 2.000.000
Interne Kennung: C1000002423
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75242100 Dienstleistungen im Bereich öffentliche Ordnung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Straatstewards
Beschreibung: Straatstewards 2,000,000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niet van toepassing