2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveranciersinformatie van isolatiematerialen, isolatieglas en HR-ketels in de bouw
Beschreibung: Deze opdracht bestaat uit het uitvoeren van een onderzoek, incl. oplevering van dataverzameling en rapportage: het jaarlijks in kaart brengen van de verschillende isolatieproducten de volumes (volumes en type) van producenten, het analyseren van de uitkomsten en het rapporteren hierover. Het behelst isolatiematerialen (inclusief na-isolatie), isolatieglas en HR-ketels in de nieuw- en bestaande bouw. In het jaarlijks onderzoek moeten alle relevante materiaalstromen (uitgesplitst in categorieën) worden meegenomen, met een zo volledig mogelijk overzicht. Jaarlijks wordt de dataverzameling (middels Excelsheets) gedeeld met Opdrachtgever en wordt de rapportage opgeleverd aan Opdrachtgever. € 330.000,- excl. btw voor maximaal zes (6) jaar.
Interne Kennung: IUC202505155
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbaar.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79310000 Marktforschung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Deze opdracht bestaat uit het uitvoeren van een onderzoek, incl. oplevering van dataverzameling en rapportage: het jaarlijks in kaart brengen van de verschillende isolatieproducten de volumes (volumes en type) van producenten, het analyseren van de uitkomsten en het rapporteren hierover. Het behelst isolatiematerialen (inclusief na-isolatie), isolatieglas en HR-ketels in de nieuw- en bestaande bouw. In het onderzoek dienen alle relevante materiaalstromen (uitgesplitst in categorieën) te worden meegenomen en wordt gestreefd naar een zo volledig mogelijk overzicht. De dataverzameling dient (middels Excelsheets) gedeeld te worden met Opdrachtgever. € 330.000,- excl. btw voor maximaal zes (6) jaar.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Aanbestedende dienst is voornemens over te gaan tot het sluiten van een Overeenkomst met een looptijd van twee (2) jaar met, éénzijdig door de Aanbestedende dienst uit te oefenen, tweemaal de optie tot verlenging met twee (2) jaar. Inclusief de twee verlengingsopties is de looptijd maximaal zes (6) jaar.