See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DODÁVKY INERTNÍCH MATERIÁLŮ 2026-2027
Beschreibung: Předmětem této Veřejné zakázky je v každé části Veřejné zakázky uzavření Rámcové dohody s jedním účastníkem, jejímž předmětem budou podle definice příslušné části Veřejné zakázky dílčí dodávky buď inertního písku frakce 0/8 anebo inertního kameniva frakce 4/8 pro zimní údržbu a opravy silnic dle platných a účinných českých technických norem pro daný druh materiálu, včetně dopravy a složení tohoto materiálu na jednotlivých místech určených Zadavatelem pro dílčí části Veřejné zakázky. Dílčí dodávky budou realizovány na základě objednávek podle aktuálních potřeb Zadavatele. Bližší specifikace dodávek, včetně přepokládaného objemu odběru a místa jejich plnění, je uvedena v závazném návrhu Rámcové dohody pro příslušný druh inertního materiálu a také v příslušné příloze č. 8a – 8h zadávací dokumentace, která obsahuje popis středisek a požadavků Zadavatele na druh a množství inertního materiálu pro každou část Veřejné zakázky, a která je označena jako „Ceník písku pro střediska Silnic LK a.s.“ pro části 1 – 4, resp. „Ceník kameniva - inertní materiál pro střediska Silnic LK a.s.“ pro části 5 - 8 (dále jen „Nabídková cena“). Veřejná zakázka je rozdělena na celkem 8 částí. Jednotlivé části jsou rozděleny jednak dle druhu inertního materiálu (inertní písek nebo inertní kamenivo), a následně dle místa dodávek plnění pro jednotlivé regiony.
Interne Kennung: Z26019
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14212120 Kies
Zusätzliche Einstufung (cpv): 14212300 Schotter und Kleinschlag, 14211100 Natursand
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Část 3: Písek – Region 3
Beschreibung: Předmětem této části jsou dodávky písku frakce 0/8 pro zimní údržbu komunikací, přičemž místem plnění jsou jednotlivá cestmistrovství / sklady Zadavatele na adrese: Středisko Zadavatele Cestmistrovství/sklad Předpokládané množství (t) Nová ves nad Nisou 611, 468 27 Nová Ves nad Nisou 4000 Desná v Jizerských horách 924, 468 61 Desná 400 Průmyslová 3011, 511 01 Turnov Turnov 2500 U Cihelny 80, 463 43 Český Dub 2 Český Dub 600
Interne Kennung: Část 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 14211100 Natursand
Los: LOT-0001
Titel: Část 1: Písek – Region 1
Beschreibung: Předmětem této části jsou dodávky písku frakce 0/8 pro zimní údržbu komunikací, přičemž místem plnění jsou jednotlivá cestmistrovství / sklady Zadavatele na adrese: Středisko Zadavatele Cestmistrovství/sklad Předpokládané množství (t) Okrouhlá 1, 473 01 Nový Bor Nový Bor 1000 Sosnová 230, 470 50 Česká lípa Sosnová 1000
Interne Kennung: Část 1
Los: LOT-0008
Titel: Část 7: Kamenivo – Region 3
Beschreibung: Předmětem této části jsou dodávky drceného kameniva frakce 4/8 pro zimní údržbu komunikací, přičemž místem plnění jsou jednotlivá cestmistrovství / sklady Zadavatele na adrese: Středisko Zadavatele Cestmistrovství/sklad Předpokládané množství (t) Nová ves nad Nisou 611, 468 27 Nová Ves nad Nisou 4000 Desná v Jizerských horách 924, 468 61 Desná 400 Průmyslová 3011, 511 01 Turnov Turnov 1500 U Cihelny 80, 463 43 Český Dub 2 Český Dub 600
Interne Kennung: Část 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 14212300 Schotter und Kleinschlag
Los: LOT-0003
Titel: Část 2: Písek – Region 2
Beschreibung: Předmětem této části jsou dodávky písku frakce 0/8 pro zimní údržbu komunikací, přičemž místem plnění jsou jednotlivá cestmistrovství / sklady Zadavatele na adrese: Středisko Zadavatele Cestmistrovství/sklad Předpokládané množství (t) Dlouhá 267, 464 01 Frýdlant v Čechách-Větrov Frýdlant v Čechách 1200 U letky 659, 460 01 Liberec 6 Liberec 1200
Interne Kennung: Část 2
Los: LOT-0005
Titel: Část 4: Písek – Region 4
Beschreibung: Předmětem této části jsou dodávky písku frakce 0/8 pro zimní údržbu komunikací, přičemž místem plnění jsou jednotlivá cestmistrovství / sklady Zadavatele na adrese: Středisko Zadavatele Cestmistrovství/sklad Předpokládané množství (t) Vysocká 576, 513 01 Semily Semily 800 Krkonošská 785, Hrabačov, 514 01 Jilemnice Hrabačov 800
Interne Kennung: Část 4
Los: LOT-0006
Titel: Část 5: Kamenivo – Region 1
Beschreibung: Předmětem této části jsou dodávky drceného kameniva frakce 4/8 pro zimní údržbu komunikací, přičemž místem plnění jsou jednotlivá cestmistrovství / sklady Zadavatele na adrese: Středisko Zadavatele Cestmistrovství/sklad Předpokládané množství (t) Okrouhlá 1, 473 01 Nový Bor Nový Bor 1500 Sosnová 230, 470 50 Česká lípa Sosnová 2000
Interne Kennung: Část 5
Los: LOT-0007
Titel: Část 6: Kamenivo – Region 2
Beschreibung: Předmětem této části jsou dodávky drceného kameniva frakce 4/8 pro zimní údržbu komunikací, přičemž místem plnění jsou jednotlivá cestmistrovství / sklady Zadavatele na adrese: Středisko Zadavatele Cestmistrovství/sklad Předpokládané množství (t) Dlouhá 267, 464 01 Frýdlant v Čechách-Větrov Frýdlant v Čechách 1500 U letky 659, 460 01 Liberec 6 Liberec 1500
Interne Kennung: Část 6
Los: LOT-0009
Titel: Část 8: Kamenivo – Region 4
Beschreibung: Předmětem této části jsou dodávky drceného kameniva frakce 4/8 pro zimní údržbu komunikací, přičemž místem plnění jsou jednotlivá cestmistrovství / sklady Zadavatele na adrese: Středisko Zadavatele Cestmistrovství/sklad Předpokládané množství (t) Vysocká 576, 513 01 Semily Semily 2000 Krkonošská 785, Hrabačov, 514 01 Jilemnice Hrabačov 4000
Interne Kennung: Část 8