2. Verfahren
Verfahren
Titel: Technika pro hospodaření v brněnských lesích
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka 2 kusů nových strojních zařízení pro těžbu a přibližování dříví, a to 1 kus probírkového harvestoru a 1 kus vyvážeče dříví. Předmět plnění veřejné zakázky je specifikován v příloze zadávací dokumentace (Příloha č. 3a zadávací dokumentace pro část 1; Příloha č. 3b zadávací dokumentace pro část 2), která obsahuje požadavky zadavatele na plnění veřejné zakázky. Tyto požadavky je dodavatel povinen respektovat. Projekt bude spolufinancován ze zdrojů Státního zemědělského intervenčního fondu – projekty rozvoje venkova v rámci Strategického plánu SZP na období 2023 – 2027, intervence 35.73 Technologické investice v lesním hospodářství, záměr a) Investice do technologií pro hospodaření v lesích, registrační číslo projektu: 25/005/3573a/500/004100.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16600000 Maschinen für besondere land- oder forstwirtschaftliche Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Probírkový harvestor
Beschreibung: Předmětem plnění pro část 1 je dodávka 1ks nového probírkového harvestoru pro práci v lese s příslušenstvím, odpovídajícího technické specifikaci dle Přílohy č. 3a zadávací dokumentace pro část 1 a zajištění záručního servisu stroje prodávajícím.
Interne Kennung: Část 1
Los: LOT-0002
Titel: Vyvážeč dříví
Beschreibung: Předmětem plnění části 2 je dodávka 1ks nového vyvážeče dříví pro práci v lese s příslušenstvím, odpovídajícího technické specifikaci dle Přílohy č. 3b zadávací dokumentace a zajištění záručního servisu stroje prodávajícím.
Interne Kennung: Část 2