591682-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dieselkraftstoff (0,2) – Zajištění nákupu motorové nafty do vnitropodnikových čerpacích stanic 21_2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění nákupu motorové nafty do vnitropodnikových čerpacích stanic 21_2026
BeschreibungPředmětem plnění je dodávka motorové nafty do vnitropodnikových čerpacích stanic v celkovém množství 20 000 litrů. - cestmistrovství Rosice - cestmistrovství Vyškov - cestmistrovství Slavkov
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des VerfahrensUstanovení § 64 písm. c) ZZVZ umožňuje použití jednacího řízení bez uveřejnění, pokud jde o dodávky kupované na komoditních burzách. V daném případě se nákup komodity uskutečnil v aukci na trhu komoditní burzy ve smyslu zákona č. 229/1992 Sb. o komoditních burzách.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134210 Dieselkraftstoff (0,2)
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungZávěrkový list č. PHM-20260819-1256-1