See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Serwis serwerów HPE FLEX280
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) świadczenie pogwarancyjnej opieki serwisowej posiadanych przez Zamawiającego urządzeń 2) udzielanie konsultacji w wymiarze od 5 do 150 godzin Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ), został zawarty w Załączniku nr 7 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 304464-2026
Interne Kennung: 993200.271.011.2026-DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50312000 Wartung und Reparatur von Computeranlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001