See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa ochrony osób i mienia w jednostkach Krajowej Administracji Skarbowej województwa śląskiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia w jednostkach Krajowej Administracji Skarbowej województwa śląskiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: Załącznik nr 12 do SWZ - Ogólny opis przedmiotu zamówienia dla wszystkich części; Załącznik nr 13 do SWZ - Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia dla każdej części od 1 do 26; Załącznik nr 14 do SWZ – Projekt umowy dla części 1 do 22; Załącznik nr 15 do SWZ – Projekt umowy dla części od 23 do 26
Interne Kennung: 2401-ILZ.260.1.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 i 2 ustawy Pzp. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została oceniona najwyżej, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu. Usługi ochroniarskie stanowią usługi społeczne, określone w załączniku XIV do Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/24/UE z dnia 26 lutego 2014 r. w sprawie zamówień publicznych, uchylającej dyrektywę 2004/18/WE (Dz. Urz. UE. L z 2014 r., Nr 94, s. 65).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - usługa ochrony osób i mienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia dla jednostek: Pierwszy Urząd Skarbowy w Częstochowie; Drugi Urząd Skarbowy w Częstochowie; Urząd Skarbowy w Kłobucku
Interne Kennung: Część 1 - 2401-ILZ.260.1.2.2025
Los: LOT-0003
Titel: Część 2 - usługa ochrony osób i mienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia dla jednostek: Urząd Skarbowy w Myszkowie; Urząd Skarbowy w Zawierciu
Interne Kennung: Część 2 - 2401-ILZ.260.1.2.2025
Los: LOT-0004
Titel: Część 3 - usługa ochrony osób i mienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia dla jednostek: Izba Administracji Skarbowej w Katowicach; Pierwszy Urząd Skarbowy w Katowicach; Drugi Urząd Skarbowy w Katowicach
Interne Kennung: Część 3 - 2401-ILZ.260.1.2.2025
Los: LOT-0005
Titel: Część 4 - usługa ochrony osób i mienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia dla jednostek: Urząd Skarbowy w Bytomiu; Urząd Skarbowy w Piekarach Śląskich
Interne Kennung: Część 4 - 2401-ILZ.260.1.2.2025
Los: LOT-0006
Titel: Część 5 - usługa ochrony osób i mienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia dla jednostek: Pierwszy Śląski Urząd Skarbowy w Sosnowcu; Urząd Skarbowy w Sosnowcu
Interne Kennung: Część 5 - 2401-ILZ.260.1.2.2025
Los: LOT-0007
Titel: Część 6 - usługa ochrony osób i mienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia dla jednostek: Urząd Skarbowy w Jaworznie; Urząd Skarbowy w Mysłowicach
Interne Kennung: Część 6 - 2401-ILZ.260.1.2.2025
Los: LOT-0008
Titel: Część 7 - usługa ochrony osób i mienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia dla jednostek: Urząd Skarbowy w Mikołowie; Urząd Skarbowy w Tychach
Interne Kennung: Część 7 - 2401-ILZ.260.1.2.2025
Los: LOT-0009
Titel: Część 8 - usługa ochrony osób i mienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia dla jednostek: Drugi Śląski Urząd Skarbowy w Bielsku-Białej; Pierwszy Urząd Skarbowy w Bielsku-Białej; Drugi Urząd Skarbowy w Bielsku-Białej
Interne Kennung: Część 8 - 2401-ILZ.260.1.2.2025
Los: LOT-0010
Titel: Część 9 - usługa ochrony osób i mienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia dla jednostek: Pierwszy Urząd Skarbowy w Gliwicach; Drugi Urząd Skarbowy w Gliwicach
Interne Kennung: Część 9 - 2401-ILZ.260.1.2.2025
Los: LOT-0011
Titel: Część 10 - usługa ochrony osób i mienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia dla jednostek: Urząd Skarbowy w Czechowicach-Dziedzicach; Urząd Skarbowy w Pszczynie
Interne Kennung: Część 10 - 2401-ILZ.260.1.2.2025
Los: LOT-0012
Titel: Część 11 - usługa ochrony osób i mienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia dla jednostek: Urząd Skarbowy w Raciborzu; Urząd Skarbowy w Rybniku; Urząd Skarbowy w Wodzisławiu Śląskim
Interne Kennung: Część 11 - 2401-ILZ.260.1.2.2025
Los: LOT-0013
Titel: Część 12 - usługa ochrony osób i mienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia dla jednostek: Urząd Skarbowy w Tarnowskich Górach
Interne Kennung: Część 12 - 2401-ILZ.260.1.2.2025
Los: LOT-0014
Titel: Część 13 - usługa ochrony osób i mienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia dla jednostek: Urząd Skarbowy w Chorzowie; Urząd Skarbowy w Siemianowicach Śląskich
Interne Kennung: Część 13 - 2401-ILZ.260.1.2.2025
Los: LOT-0015
Titel: Część 14 - usługa ochrony osób i mienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia dla jednostek: Urząd Skarbowy w Cieszynie
Interne Kennung: Część 14 - 2401-ILZ.260.1.2.2025
Los: LOT-0016
Titel: Część 15 - usługa ochrony osób i mienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia dla jednostek: Urząd Skarbowy w Lublińcu
Interne Kennung: Część 15 - 2401-ILZ.260.1.2.2025
Los: LOT-0017
Titel: Część 16 - usługa ochrony osób i mienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia dla jednostek: Urząd Skarbowy w Jastrzębiu Zdroju; Urząd Skarbowy w Żorach
Interne Kennung: Część 16 - 2401-ILZ.260.1.2.2025
Los: LOT-0018
Titel: Część 17 - usługa ochrony osób i mienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia dla jednostek: Urząd Skarbowy w Będzinie i współzarządzająca nieruchomością Krajowa Informacja Skarbowa
Interne Kennung: Część 17 - 2401-ILZ.260.1.2.2025
Los: LOT-0019
Titel: Część 18 - usługa ochrony osób i mienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia dla jednostek: Urząd Skarbowy w Dąbrowie Górniczej
Interne Kennung: Część 18 - 2401-ILZ.260.1.2.2025
Los: LOT-0020
Titel: Część 19 - usługa ochrony osób i mienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia dla jednostek: Urząd Skarbowy w Rudzie Śląskiej; Urząd Skarbowy w Zabrzu
Interne Kennung: Część 19 - 2401-ILZ.260.1.2.2025
Los: LOT-0021
Titel: Część 20 - usługa ochrony osób i mienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia dla jednostek: Urząd Skarbowy w Żywcu
Interne Kennung: Część 20 - 2401-ILZ.260.1.2.2025
Los: LOT-0022
Titel: Część 21 - usługa ochrony osób i mienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia dla jednostek: Śląski Urząd Celno - Skarbowy w Katowicach
Interne Kennung: Część 21 - 2401-ILZ.260.1.2.2025
Los: LOT-0023
Titel: Część 22 - usługa ochrony osób i mienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia dla jednostek: Śląski Urząd Celno - Skarbowy w Katowicach w lokalizacji Częstochowa ul. Rejtana 9, Częstochowa
Interne Kennung: Część 22 - 2401-ILZ.260.1.2.2025
Los: LOT-0024
Titel: Część 23 - usługa ochrony osób i mienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia dla jednostek: Śląski Urząd Celno - Skarbowy w Katowicach w lokalizacji Częstochowa ul. Marsz. E. Rydza-Śmigłego 26, Częstochowa
Interne Kennung: Część 23 - 2401-ILZ.260.1.2.2025
Los: LOT-0025
Titel: Część 24 - usługa ochrony osób i mienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia dla jednostek: Śląski Urząd Celno-Skarbowego w Katowicach w lokalizacji Bielsko – Biała; Śląski Urząd Celno – Skarbowy w Katowicach w obiekcie Krajowej Informacji Skarbowej – Bielsko – Biała; Obiekt zamiejscowy Izby Administracji Skarbowej w Katowicach w tym Magazyn Działu Realizacji Śląskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Cieszynie; Magazyn Depozytowy Śląskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Katowicach w lokalizacja Cieszyn
Interne Kennung: Część 24 - 2401-ILZ.260.1.2.2025
Los: LOT-0026
Titel: Część 25 - usługa ochrony osób i mienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia dla jednostek: Śląski Urząd Celno-Skarbowego w Katowicach w lokalizacji Rybnik; Magazyn Śląskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Katowicach w lokalizacji Rybnik; Izba Administracji Skarbowej - Archiwum na terenie Oddziału Celnego w Gliwicach
Interne Kennung: Część 25 - 2401-ILZ.260.1.2.2025
Los: LOT-0027
Titel: Część 26 - usługa ochrony osób i mienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia dla jednostek: Śląski Urząd Celno-Skarbowego w Katowicach w lokalizacji Katowice; Magazyn Śląskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Katowicach w lokalizacji Katowice
Interne Kennung: Część 26 - 2401-ILZ.260.1.2.2025