2. Verfahren
Verfahren
Titel: Snowflake andmeladu II
Beschreibung: Snowflake'i pilveandmeplatvormi tarkvaralitsentsi koos tootetoe ja hooldusteenusega hankimine vastavalt RHAD-ile. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314366-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48610000 Datenbanksysteme
5. Los
Los: LOT-0000