591764-2026 - Wettbewerb
Polen – Server – Dostawa infrastruktury przetwarzania i składowania danych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa infrastruktury przetwarzania i składowania danych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: rozbudowa infrastruktury przetwarzania i składowania danych polegająca na dostawie, wdrożeniu i wsparciu serwerów stelażowych oraz kart akceleratora, na potrzeby systemu AI. Przedmiot zamówienia został podzielony na zamówienie podstawowe oraz prawo opcji, tj.: W ramach zamówienia podstawowego: Wykonawca dostarczy, wdroży i udzieli wsparcia na 1 szt. serwera stelażowego oraz 2 szt. Kart akceleratora i 1 szt. interkonekta wewnętrznego (2-ścieżkowy),zgodnie z opisem wskazanym w załączniku nr 1 do projektu Umowy - SOPZ. W ramach prawa opcji: Wykonawca dostarczy, wdroży i udzieli wsparcia 2 szt. kart akceleratora oraz 1szt. interkonekta wewnętrznego (4-ścieżkowy), zgodnie z opisem wskazanym w załączniku nr 1 do projektu Umowy - SOPZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania jakościowe, wymagania techniczne (parametry i funkcjonalności) znajdują się w projekcie umowy (wraz z jej załącznikami) stanowiącym Załącznik do SWZ. Zgodnie z art. 133 ust.3 ustawy Pzp, z powodu ochrony poufnego charakteru informacji zawartych w Załączniku nr 1 (SOPZ), Zamawiający nie może udostępnić ww. części SWZ na stronie internetowej postępowania. Zamawiający określił w ogłoszeniu o zamówieniu i dokumentach zamówienia sposób dostępu do tych informacji oraz wymagania związane z ochroną ich poufnego charakteru. Wykonawca w celu otrzymania informacji o charakterze poufnym musi złożyć na adres mailowy: lucyna.wdowikchlebek@cui.wroclaw.pl w formie elektronicznej Umowę o zachowaniu poufności.
Interne KennungCUI-ZZ.3201.18.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenW ramach prawa opcji: Wykonawca dostarczy, wdroży i udzieli wsparcia 2 szt. kart akceleratora oraz 1szt. interkonekta wewnętrznego (4-ścieżkowy), zgodnie z opisem wskazanym w załączniku nr 1 do projektu Umowy - SOPZ. Realizacja prawa opcji możliwa jest w całym okresie trwania umowy, z zastrzeżeniem że gwarancja na dostarczony przedmiotu umowy, każdorazowo liczona jest od dnia dostawy, przez okres 5 lat. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp na zasadach i w okolicznościach określonych w projekcie umowy – załącznik nr 8 do SWZ. Zamawiający zastrzega sobie, że zamówienie określane jako „prawo opcji” jest uprawnieniem a nie zobowiązaniem zamawiającego. Wykonanie przedmiotu zamówienia w ramach prawa opcji uzależnione jest od faktycznych potrzeb zamawiającego i jego możliwości finansowych. Brak wykonania przedmiotu zamówienia w zakresie prawa opcji nie rodzi żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy.