591769-2026 - Wettbewerb
Polen – Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel – Dostawa sprzętu specjalistycznego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu specjalistycznego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu specjalistycznego. Nazwa sprzętu: krzesło z tkaniny poliestrowej - 500, stół składany 1800/750/720 - 400, stół składany 800/800/730 - 50. Zamawiający zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy, zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Szczegółowy zakres i warunki realizacji zamówienia przedstawiają:  projekt umowy,  opis przedmiotu zamówienia,  wycena ofertowa,  wzory protokołów przyjęcia – przekazania,  dokument gwarancyjny,  wykaz miejsc dostawy,  wzór karty wyrobu. Ww. dokumenty stanowią załączniki do SWZ i są jej integralną częścią.
Interne Kennung20/2026/ZP/SSp
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu specjalistycznego. Nazwa sprzętu Ilość sztuk krzesło z tkaniny poliestrowej 500 stół składany 1800/750/720 400 stół składany 800/800/730 50 2. Zamawiający zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy, zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Prawem opcji objęte jest nabycie (zakup) w zależności od bieżących potrzeb Zamawiającego i posiadanych środków finansowych następującego sprzętu: Nazwa sprzętu Ilość sztuk krzesło z tkaniny poliestrowej 40 stół składany 1800/750/720 60 stół składany 800/800/730 50 Realizacja zamówienia opcjonalnego nastąpi po tych samych cenach jednostkowych jak w zamówieniu podstawowym, zgodnie z wyceną ofertową złożoną przez Wykonawcę. Wykonawcy nie przysługuje roszczenie wobec Zamawiającego o realizację dostaw opcjonalnych. 3. Szczegółowy zakres i warunki realizacji zamówienia przedstawiają:  projekt umowy,  opis przedmiotu zamówienia,  wycena ofertowa,  wzory protokołów przyjęcia – przekazania,  dokument gwarancyjny,  wykaz miejsc dostawy,  wzór karty wyrobu. Ww. dokumenty stanowią załączniki do SWZ i są jej integralną częścią.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy, zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Prawem opcji objęte jest nabycie (zakup) w zależności od bieżących potrzeb Zamawiającego i posiadanych środków finansowych następującego sprzętu: Lp. Nazwa sprzętu Ilość sztuk 1 krzesło z tkaniny poliestrowej 40 2 stół składany 1800/750/720 60 3 stół składany 800/800/730 50 Realizacja zamówienia opcjonalnego nastąpi po tych samych cenach jednostkowych jak w zamówieniu podstawowym, zgodnie z wyceną ofertową złożoną przez Wykonawcę. Wykonawcy nie przysługuje roszczenie wobec Zamawiającego o realizację dostaw opcjonalnych.