591777-2026 - Wettbewerb
Polen – Musikinstrumente – Dostawa instrumentów muzycznych dla potrzeb orkiestr wojskowych.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa instrumentów muzycznych dla potrzeb orkiestr wojskowych.
BeschreibungPostępowanie prowadzone jest zgodnie z przepisami ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2026 r. poz.793) zwana dalej ustawą Pzp. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego zgodnie z art. 132 ustawy Pzp. Przedmiotem zamówienia jest dostawa instrumentów muzycznych dla potrzeb orkiestr wojskowych z podziałem na 14 (czternaście) części zamówienia. Kod Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 37312100-9 Trąbki; 37312700-5 Sakshorny; 37314100-3 Klarnety; 37312400-2 Saksofony; 37312000-8 Instrumenty blaszane; 37312600-4 Rogi; 37312200-0 Puzony; 37316000-6 Instrumenty perkusyjne; 37314320-1 Flety; 37313300-8 Gitary; 37313000-5 Instrumenty strunowe; 37315100-0 Syntezatory; 37316000-6 Instrumenty perkusyjne; 37312700-5 Sakshorny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki nr 1, 1.1 - 1.14. oraz nr 4 do SWZ tj.: Formularz ofertowy wraz ze Specyfikacją asortymentowo - cenową oraz Projektowane postanowienia umowy. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, z których każda będzie oceniana przez Zamawiającego oddzielnie, według zasad opisanych w SWZ. Zamówienie podzielone zostało na części, zgodnie z opisem zawartym w załącznikach nr 1.1 - 1.14. do SWZ. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na dowolnie wybraną część/części. Zamawiający wymaga złożenia oferty na wszystkie wymagane pozycje wykazane w załącznikach nr 1.1. – 1.14. do SWZ. Ilekroć w niniejszej SWZ przedmiot zamówienia jest opisany ze wskazaniem znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, jeżeli mogłoby to doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych wykonawców lub produktów, to przyjmuje się, że wskazaniom takim towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. Zamawiający, opisując przedmiot zamówienia, na podstawie dyspozycji wyrażonej w art. 99 ust. 4 ustawy Pzp, wskazał na znak towarowy lub pochodzenie z uwagi na specyfikę przedmiotu zamówienia oraz brak możliwości jego opisania w sposób wyczerpujący za pomocą dokładnych i zrozumiałych określeń. Opisując przedmiot zamówienia za pomocą znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane Zamawiający określa tym samym parametry jakościowe, techniczne i cechy użytkowe, jakim musi odpowiadać przedmiot. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ust. 1 ustawy Pzp, tj. mających status zakładu pracy chronionej, spółdzielnie socjalne oraz innych Wykonawców, których głównym celem lub głównym celem działalności ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie, jest społeczna i zawodowa integracja osób społecznie marginalizowanych. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl pod adresem https://platformazakupowa.pl/pn/ozgst. Zamawiający informuje, że instrukcje korzystania z platformazakupowa.pl dotyczące w szczególności logowania, składania wniosków o wyjaśnienie treści SWZ, składania ofert oraz innych czynności podejmowanych w niniejszym postępowaniu przy użyciu platformazakupowa.pl znajdują się w zakładce „Instrukcje dla Wykonawców" na stronie internetowej pod adresem: Oferta, oświadczenia (JEDZ), zobowiązanie https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje.składane elektronicznie muszą zostać podpisane elektronicznym kwalifikowanym podpisem.
Interne Kennung41/2026/PN/Szkol i KO
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37310000 Musikinstrumente
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I zamówienia - Trąbki.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa instrumentów muzycznych dla potrzeb orkiestr wojskowych z podziałem na 14 (czternaście) części zamówienia. Kod Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 37312100-9 Trąbki; 37312700-5 Sakshorny; 37314100-3 Klarnety; 37312400-2 Saksofony; 37312000-8 Instrumenty blaszane; 37312600-4 Rogi; 37312200-0 Puzony; 37316000-6 Instrumenty perkusyjne; 37314320-1 Flety; 37313300-8 Gitary; 37313000-5 Instrumenty strunowe; 37315100-0 Syntezatory; 37316000-6 Instrumenty perkusyjne; 37312700-5 Sakshorny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki nr 1, 1.1 - 1.14. oraz nr 4 do SWZ tj.: Formularz ofertowy wraz ze Specyfikacją asortymentowo - cenową oraz Projektowane postanowienia umowy. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, z których każda będzie oceniana przez Zamawiającego oddzielnie, według zasad opisanych w SWZ. Zamówienie podzielone zostało na części, zgodnie z opisem zawartym w załącznikach nr 1.1 - 1.14. do SWZ. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na dowolnie wybraną część/części. Zamawiający wymaga złożenia oferty na wszystkie wymagane pozycje wykazane w załącznikach nr 1.1. – 1.14. do SWZ. Ilekroć w niniejszej SWZ przedmiot zamówienia jest opisany ze wskazaniem znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, jeżeli mogłoby to doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych wykonawców lub produktów, to przyjmuje się, że wskazaniom takim towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. Zamawiający, opisując przedmiot zamówienia, na podstawie dyspozycji wyrażonej w art. 99 ust. 4 ustawy Pzp, wskazał na znak towarowy lub pochodzenie z uwagi na specyfikę przedmiotu zamówienia oraz brak możliwości jego opisania w sposób wyczerpujący za pomocą dokładnych i zrozumiałych określeń. Opisując przedmiot zamówienia za pomocą znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane Zamawiający określa tym samym parametry jakościowe, techniczne i cechy użytkowe, jakim musi odpowiadać przedmiot. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ust. 1 ustawy Pzp, tj. mających status zakładu pracy chronionej, spółdzielnie socjalne oraz innych Wykonawców, których głównym celem lub głównym celem działalności ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie, jest społeczna i zawodowa integracja osób społecznie marginalizowanych.
Interne KennungCzęść I zamówienia
LosLOT-0002
TitelCzęść II zamówienia - Sakshorny.
Interne KennungCzęść II zamówienia
LosLOT-0003
TitelCzęść III zamówienia - Klarnety.
Interne KennungCzęść III zamówienia
LosLOT-0004
TitelCzęść IV zamówienia - Saksofony.
Interne KennungCzęść IV zamówienia
LosLOT-0005
TitelCzęść V zamówienia - Tuby.
Interne KennungCzęść V zamówienia
LosLOT-0006
TitelCzęść VI zamówienia - Rogi.
Interne KennungCzęść VI zamówienia
LosLOT-0007
TitelCzęść VII zamówienia - Puzony.
Interne KennungCzęść VII zamówienia
LosLOT-0008
TitelCzęść VIII zamówienia - Instrumenty Perkusyjne.
Interne KennungCzęść VIII zamówienia
LosLOT-0009
TitelCzęść IX zamówienia - Flety.
Interne KennungCzęść IX zamówienia
LosLOT-0010
TitelCzęść X zamówienia - Gitary.
Interne KennungCzęść X zamówienia
LosLOT-0011
TitelCzęść XI zamówienia - Fortepian.
Interne KennungCzęść XI zamówienia
LosLOT-0012
TitelCzęść XII zamówienia - Syntezator.
Interne KennungCzęść XII zamówienia
LosLOT-0013
TitelCzęść XIII zamówienia - Instrumenty perkusyjne.
Interne KennungCzęść XIII zamówienia
LosLOT-0014
TitelCzęść XIV zamówienia - Sakshorn.
Interne KennungCzęść XIV zamówienia