See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SERVIZO PARA A EXPLOTACIÓN, CONSERVACIÓN, MANTEMENTO E OUTROS SERVIZOS CONEXOS DAS INSTALACIÓNS ADSCRITAS AO CONSORCIO
Beschreibung: SERVIZO PARA A EXPLOTACIÓN, CONSERVACIÓN, MANTEMENTO E OUTROS SERVIZOS CONEXOS DAS INSTALACIÓNS ADSCRITAS AO CONSORCIO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65100000 Wasserversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Servizo para a explotación, conservación, mantemento e outros servizos conexos das instalacións
Beschreibung: Servizo para a explotación, conservación, mantemento e outros servizos conexos das instalacións adscrita
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 65100000 Water distribution and related services
5. Lot
Lot: LOT-0001