591813-2026 - Wettbewerb
Polen – Technische Kontrolle und Tests – Przeglądy budowlane roczne oraz kontrole okresowe obiektów hydrotechnicznych na terenie Zarządu Zlewni w Elblągu w podziale na części
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzeglądy budowlane roczne oraz kontrole okresowe obiektów hydrotechnicznych na terenie Zarządu Zlewni w Elblągu w podziale na części
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa pn: „Przeglądy budowlane roczne oraz kontrole okresowe obiektów hydrotechnicznych na terenie Zarządu Zlewni w Elblągu w podziale na części". 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. 2.1 Zamówienie składa się z następujących części: 1) Część zamówienia nr 1: Przeglądy roczne i pięcioletnie budowli i obiektów hydrotechnicznych na terenie działania NW Elbląg; 2) Część zamówienia nr 2: Przeglądy roczne i pięcioletnie budowli i obiektów hydrotechnicznych na terenie działania NW Elbląg - oceny stanu technicznego wałów przeciwpowodziowych; 3) Część zamówienia nr 3: Przeglądy roczne i pięcioletnie budowli i obiektów hydrotechnicznych na terenie działania NW Braniewo, NW Orneta, NW Olsztynek i OH Buczyniec; 4) Część zamówienia nr 4: Przeglądy roczne i pięcioletnie budowli i obiektów hydrotechnicznych na terenie działania NW Braniewo - oceny stanu technicznego wałów przeciwpowodziowych; 5) Część zamówienia nr 5: Przeglądy roczne i pięcioletnie budowli i obiektów hydrotechnicznych na terenie działania NW Nowy Dwór Gdański i NW Malbork - oceny stanu technicznego wałów przeciwpowodziowych; 6) Część zamówienia nr 6: Przeglądy roczne i pięcioletnie budowli i obiektów hydrotechnicznych na terenie działania NW Nowy Dwór Gdański i ZPH MEW i KN - wrota sztormowe na rzece Tudze, stopnie wodne Kaskady Nogatu: Szonowo, Rakowiec, Michałowo; 7) Część zamówienia nr 7: Przeglądy roczne i pięcioletnie budowli i obiektów hydrotechnicznych na terenie działania ZHP stacje Pomp. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zamówienia dla każdej części zamówienia określają: - Opis przedmiotu zamówienia dla każdej części zamówienia (OPZ) – Załącznik Nr 1 do SWZ, - Projektowane postanowienia umowy (PPU) – Załącznik Nr 8 do SWZ. 2.2 Zamawiający nie dopuszcza podziału zamówienia w ramach poszczególnych części. 2.3 Zamawiający udziela zamówienia na usługi w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania, a niniejsze zamówienie jest jedną z tych wydzielonych części. 2.4 Wykonawca może złożyć ofertę na jedną albo więcej części zamówienia. 2.5 Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 2.6. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP. 3. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia. Zamawiający dopuszcza udział podwykonawców przy realizacji zamówienia. W przypadku udziału podwykonawców przy realizacji zamówienia Zamawiający, zgodnie z art. 462 ust. 2 ustawy Pzp, żąda wskazania przez Wykonawcę w ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podania przez Wykonawcę nazw firm podwykonawców, jeżeli są już znane. Powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom nie zwalnia Wykonawcy z odpowiedzialności za należyte wykonanie zamówienia. 4.Zamawiający nie przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 PZP. 5.Zamawiający, zgodnie art. 95 ust. 1 ustawy, nie określa czynności związanych z realizacją zamówienia, których dotyczą wymagania zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób, wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia na podstawie stosunku pracy. Zamawiający nie stawia wymogów w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę osób, o których mowa w art.96 ust.2 pkt 2 PZP 6. Zamawiający nie przewiduje wymogu odbycia przez Wykonawcę wizji lokalnej lub sprawdzenia przez Wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego. 7. Zamawiający informuje, że szacunkowa wartość przedmiotowego zamówienia wynosi 235 822,27 zł netto, w tym: 1) Część 1 – 11 972,07 zł, 2) Część 2 – 65 246,06 zł, 3) Część 3 – 15 286,32 zł, 4) Część 4 – 7 827,25 zł, 5) Część 5 – 19 538,44 zł, 6) Część 6 – 3 418,80 zł, 7) Część 7 – 112 533,33 zł. 8. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium w przedmiotowym postępowaniu. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w przedmiotowym postępowaniu. 9. Wszystkie koszty związane z uczestnictwem w postępowaniu, w szczególności z przygotowaniem i złożeniem oferty ponosi Wykonawca składający ofertę. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 10.Nr planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00116193/12/P; pozycja planu: 2.3.327. 11. Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia niniejszego postępowania na podstawie art. 257 ustawy Pzp, jeśli środki, jakie zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia, nie zostaną mu przyznane w całości lub w części. Zamawiający uprawniony jest do unieważnienia postępowania z ww. przesłanki na każdym jego etapie i w odmienieniu do wybranych części zamówienia. Zamawiający zachowuje prawo do unieważniania postępowania z ww. przesłanki zarówno gdy otrzyma jednoznaczną informację o nieprzyznaniu mu środków na realizację zamówienia, jak i w sytuacji zwłoki w ich uzyskaniu w stosunku do zakładanego terminu wykonania zadania, jeśli brak środków w terminie uniemożliwi realizację zamówienia. Wykonawca nie posiada uprawnienia do wysuwania względem Zamawiającego żądania podjęcia działań mających na celu pozyskanie środków przeznaczonych na realizację zamówienia, w sytuacji gdy te, nie zostaną mu przyznane z zakładanego źródła. W przypadku unieważnienia postępowania na podstawie art. 257 ustawy Pzp Wykonawcom nie przysługuje roszczenie o zwrot jakichkolwiek kosztów udziału w postępowaniu, w tym w szczególności zwrot kosztów odbycia wizji lokalnej, kosztów kalkulacji i sporządzenia oferty oraz, co – poprzez fakt udziału w postępowaniu na określonych w niniejszej dokumentacji zasadach - Wykonawcy akceptują bez zastrzeżeń. 12. Oznaczenia: KRS - Krajowy Rejestr Sądowy, CEiDG - Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej, KRK - Krajowy Rejestr Karny, JEDZ - Jednolity Europejski Dokument Zamówienia, SWZ - Specyfikacja Warunków Zamówienia, BZP - Biuletyn Zamówień Publicznych
Interne KennungG.ROZ.270.12.92.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Postępowanie o udzielenie przedmiotowego zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 i następnych ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (dalej jako „ustawa Pzp”) oraz przepisów wykonawczych, wydanych na jej podstawie, w szczególności rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy (dalej jako „rozporządzenie MR”). 2. Zgodnie z art. 61 ust. 1 ustawy Pzp, komunikacja w postępowaniu między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, oświadczeń, wniosków, zawiadomień, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, za pośrednictwem Platformy Zakupowej (dalej jako „Platforma”), gdzie znajduje się strona prowadzonego postępowania, pod adresem: https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl/pn/pgwwp/demand/314257/notice/public/details Dokumenty związane z postępowaniem Zamawiający zamieszcza na Platformie w zakładce z przedmiotowym postępowaniem. Instrukcja korzystania z Platformy dla Wykonawców znajduje się pod adresem https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet?MP_action=publicFilesList&folder=002c&clientName=pgwwp&MP_module=main 3. Zgodnie z art. 139 ust. 1 PZP, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawców, których oferty zostały najwyżej ocenione, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. Zamawiający wykluczy Wykonawcę na podstawie okoliczności wskazanych w: 4.1) art. 108 ust. 1 PZP, 4.2) art. 109 ust. 1 pkt 4 PZP, 4.3) okoliczności wskazanych w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1, ze zm.) (dalej jako „Rozporządzenie nr 833/2014”), zgodnie z którym zakazuje się udzielania lub dalszego wykonywania wszelkich zamówień publicznych lub koncesji objętych zakresem dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, a także zakresem art. 10 ust. 1 i 3, art. 10 ust. 6 lit. a)-e), art. 10 ust. 8, 9 i 10, art. 11, 12, 13 i 14 dyrektywy 2014/23/UE, art. 7 lit. a)-d), art. 8, art. 10 lit. b)-f) i lit. h)-j) dyrektywy 2014/24/UE, art. 18, art. 21 lit. b)-e) i lit. g)-i), art. 29 i 30 dyrektywy 2014/25/UE oraz art. 13 lit. a)-d), lit. f)-h) i lit. j) dyrektywy 2009/81/WE na rzecz lub z udziałem: a) obywateli rosyjskich, osób fizycznych zamieszkałych w Rosji lub osób prawnych, podmiotów lub organów z siedzibą w Rosji; b) osób prawnych, podmiotów lub organów, do których prawa własności bezpośrednio lub pośrednio w ponad 50 % należą do osoby fizycznej lub prawnej, podmiotu lub organu, o których mowa w lit. a) niniejszego ustępu; lub; c) osób fizycznych lub prawnych, podmiotów lub organów działających w imieniu lub pod kierunkiem osoby fizycznej lub prawnej, podmiotu lub organu, o których mowa w lit. a) lub b) niniejszego ustępu, w tym podwykonawców, dostawców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, w przypadku gdy przypada na nich ponad 10 % wartości zamówienia; 4.4) art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 514) (dalej jako „Ustawa o szczególnych rozwiązaniach”), zgodnie z którym wykluczeniu z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego podlega Wykonawca: 1) wymieniony w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisany na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 przedmiotowej ustawy; 2) którego beneficjentem rzeczywistym w rozumieniu ustawy z dnia 1 marca 2018r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (t.j. Dz. U. z 2025r. poz. 644) jest osoba wymieniona w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisana na listę lub będąca takim beneficjentem rzeczywistym od dnia 24 lutego 2022r., o ile została wpisana na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 przedmiotowej ustawy; 3) którego jednostką dominującą w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 37 ustawy z dnia 29 września 1994r. o rachunkowości (t.j. Dz. U. z 2023r. poz. 120 ze zm.), jest podmiot wymieniony w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisany na listę lub będący taką jednostką dominującą od dnia 24 lutego 2022r., o ile został wpisany na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 przedmiotowej ustawy - przy czym wykluczenie następuje na okres trwania okoliczności określonych powyżej. Szczegółowe informacje dotyczące podstaw wykluczenia zawiera pkt 7 SWZ.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71630000 Technische Kontrolle und Tests
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71356100 Technische Überwachung, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść zamówienia nr 1: Przeglądy roczne i pięcioletnie budowli i obiektów hydrotechnicznych na terenie działania NW Elbląg
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa pn: „Przeglądy budowlane roczne oraz kontrole okresowe obiektów hydrotechnicznych na terenie Zarządu Zlewni w Elblągu w podziale na części". 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Część zamówienia nr 1: Przeglądy roczne i pięcioletnie budowli i obiektów hydrotechnicznych na terenie działania NW Elbląg Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zamówienia dla każdej części zamówienia określają: - Opis przedmiotu zamówienia dla każdej części zamówienia (OPZ) – Załącznik Nr 1 do SWZ, - Projektowane postanowienia umowy (PPU) – Załącznik Nr 8 do SWZ. 3. Termin realizacji zadania: do 45 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy. 4. Szczegółowe informacje dotyczące przekazywania i terminów realizacji poszczególnych prac w ramach usługi dla danej części zamówienia, zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 1 do SWZ – odpowiednio dla części zamówienia) oraz Projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 8 do SWZ – odpowiednio dla części zamówienia).
LosLOT-0002
TitelCzęść zamówienia nr 2: Przeglądy roczne i pięcioletnie budowli i obiektów hydrotechnicznych na terenie działania NW Elbląg - oceny stanu technicznego wałów przeciwpowodziowych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa pn: „Przeglądy budowlane roczne oraz kontrole okresowe obiektów hydrotechnicznych na terenie Zarządu Zlewni w Elblągu w podziale na części". 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Część zamówienia nr 2: Przeglądy roczne i pięcioletnie budowli i obiektów hydrotechnicznych na terenie działania NW Elbląg - oceny stanu technicznego wałów przeciwpowodziowych; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zamówienia dla każdej części zamówienia określają: - Opis przedmiotu zamówienia dla każdej części zamówienia (OPZ) – Załącznik Nr 1 do SWZ, - Projektowane postanowienia umowy (PPU) – Załącznik Nr 8 do SWZ. 3. Termin realizacji zadania: do 45 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy 4. Szczegółowe informacje dotyczące przekazywania i terminów realizacji poszczególnych prac w ramach usługi dla danej części zamówienia, zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 1 do SWZ – odpowiednio dla części zamówienia) oraz Projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 8 do SWZ – odpowiednio dla części zamówienia).
LosLOT-0003
TitelCzęść zamówienia nr 3: Przeglądy roczne i pięcioletnie budowli i obiektów hydrotechnicznych na terenie działania NW Braniewo, NW Orneta, NW Olsztynek i OH Buczyniec
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa pn: „Przeglądy budowlane roczne oraz kontrole okresowe obiektów hydrotechnicznych na terenie Zarządu Zlewni w Elblągu w podziale na części". 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Część zamówienia nr 3: Przeglądy roczne i pięcioletnie budowli i obiektów hydrotechnicznych na terenie działania NW Braniewo, NW Orneta, NW Olsztynek i OH Buczyniec; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zamówienia dla każdej części zamówienia określają: - Opis przedmiotu zamówienia dla każdej części zamówienia (OPZ) – Załącznik Nr 1 do SWZ, - Projektowane postanowienia umowy (PPU) – Załącznik Nr 8 do SWZ. 3. Termin realizacji zadania: do 45 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy. 4. Szczegółowe informacje dotyczące przekazywania i terminów realizacji poszczególnych prac w ramach usługi dla danej części zamówienia, zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 1 do SWZ – odpowiednio dla części zamówienia) oraz Projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 8 do SWZ – odpowiednio dla części zamówienia).
LosLOT-0005
TitelCzęść zamówienia nr 4: Przeglądy roczne i pięcioletnie budowli i obiektów hydrotechnicznych na terenie działania NW Braniewo - oceny stanu technicznego wałów przeciwpowodziowych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa pn: „Przeglądy budowlane roczne oraz kontrole okresowe obiektów hydrotechnicznych na terenie Zarządu Zlewni w Elblągu w podziale na części". 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Część zamówienia nr 4: Przeglądy roczne i pięcioletnie budowli i obiektów hydrotechnicznych na terenie działania NW Braniewo - oceny stanu technicznego wałów przeciwpowodziowych; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zamówienia dla każdej części zamówienia określają: - Opis przedmiotu zamówienia dla każdej części zamówienia (OPZ) – Załącznik Nr 1 do SWZ, - Projektowane postanowienia umowy (PPU) – Załącznik Nr 8 do SWZ. 3. Termin realizacji zadania: do 45 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy. 4. Szczegółowe informacje dotyczące przekazywania i terminów realizacji poszczególnych prac w ramach usługi dla danej części zamówienia, zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 1 do SWZ – odpowiednio dla części zamówienia) oraz Projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 8 do SWZ – odpowiednio dla części zamówienia).
LosLOT-0006
TitelCzęść zamówienia nr 5: Przeglądy roczne i pięcioletnie budowli i obiektów hydrotechnicznych na terenie działania NW Nowy Dwór Gdański i NW Malbork - oceny stanu technicznego wałów przeciwpowodziowych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa pn: „Przeglądy budowlane roczne oraz kontrole okresowe obiektów hydrotechnicznych na terenie Zarządu Zlewni w Elblągu w podziale na części". 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Część zamówienia nr 5: Przeglądy roczne i pięcioletnie budowli i obiektów hydrotechnicznych na terenie działania NW Nowy Dwór Gdański i NW Malbork - oceny stanu technicznego wałów przeciwpowodziowych; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zamówienia dla każdej części zamówienia określają: - Opis przedmiotu zamówienia dla każdej części zamówienia (OPZ) – Załącznik Nr 1 do SWZ, - Projektowane postanowienia umowy (PPU) – Załącznik Nr 8 do SWZ. 3. Termin realizacji zadania: do 45 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy. 4. Szczegółowe informacje dotyczące przekazywania i terminów realizacji poszczególnych prac w ramach usługi dla danej części zamówienia, zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 1 do SWZ – odpowiednio dla części zamówienia) oraz Projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 8 do SWZ – odpowiednio dla części zamówienia).
LosLOT-0007
TitelCzęść zamówienia nr 6: Przeglądy roczne i pięcioletnie budowli i obiektów hydrotechnicznych na terenie działania NW Nowy Dwór Gdański i ZPH MEW i KN - wrota sztormowe na rzece Tudze, stopnie wodne Kaskady Nogatu: Szonowo, Rakowiec, Michałowo
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa pn: „Przeglądy budowlane roczne oraz kontrole okresowe obiektów hydrotechnicznych na terenie Zarządu Zlewni w Elblągu w podziale na części". 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Część zamówienia nr 6: Przeglądy roczne i pięcioletnie budowli i obiektów hydrotechnicznych na terenie działania NW Nowy Dwór Gdański i ZPH MEW i KN - wrota sztormowe na rzece Tudze, stopnie wodne Kaskady Nogatu: Szonowo, Rakowiec, Michałowo; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zamówienia dla każdej części zamówienia określają: - Opis przedmiotu zamówienia dla każdej części zamówienia (OPZ) – Załącznik Nr 1 do SWZ, - Projektowane postanowienia umowy (PPU) – Załącznik Nr 8 do SWZ. 3. Termin realizacji zadania: do 30 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy. 4. Szczegółowe informacje dotyczące przekazywania i terminów realizacji poszczególnych prac w ramach usługi dla danej części zamówienia, zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 1 do SWZ – odpowiednio dla części zamówienia) oraz Projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 8 do SWZ – odpowiednio dla części zamówienia).
LosLOT-0008
TitelCzęść zamówienia nr 7: Przeglądy roczne i pięcioletnie budowli i obiektów hydrotechnicznych na terenie działania ZHP stacje Pomp
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa pn: „Przeglądy budowlane roczne oraz kontrole okresowe obiektów hydrotechnicznych na terenie Zarządu Zlewni w Elblągu w podziale na części". 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Część zamówienia nr 7: Przeglądy roczne i pięcioletnie budowli i obiektów hydrotechnicznych na terenie działania ZHP stacje Pomp. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zamówienia dla każdej części zamówienia określają: - Opis przedmiotu zamówienia dla każdej części zamówienia (OPZ) – Załącznik Nr 1 do SWZ, - Projektowane postanowienia umowy (PPU) – Załącznik Nr 8 do SWZ. 3. Termin realizacji zadania: do 45 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy. 4. Szczegółowe informacje dotyczące przekazywania i terminów realizacji poszczególnych prac w ramach usługi dla danej części zamówienia, zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 1 do SWZ – odpowiednio dla części zamówienia) oraz Projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 8 do SWZ – odpowiednio dla części zamówienia).