2. Verfahren
Verfahren
Titel: PD - D11 – Oprava AB v km 25,400 - 40,400 vlevo
Beschreibung: Předmětem zakázky "PD - D11 – Oprava AB vozovky v km 25,400 - 40,400 vlevo“ je vypracování dokumentace pro stavební povolení, inženýrská činnost ke stavebnímu povolení, zadávací dokumentace, technická pomoc a výkon autorského dozoru.
Interne Kennung: 80SD000928
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001