591840-2026 - Ergebnis
Rumänien – Transport von Haushaltsabfällen – Servicii de transport și eliminare deșeuri stradale, rezultate din activitățile beneficiarului de curățenie și igenizare a străzilor, întreținerea spațiilor verzi și golirea coșurilor de gunoi stradal de pe domeniul public al Municipului Sebeș în perioada 2026-2030
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de transport și eliminare deșeuri stradale, rezultate din activitățile beneficiarului de curățenie și igenizare a străzilor, întreținerea spațiilor verzi și golirea coșurilor de gunoi stradal de pe domeniul public al Municipului Sebeș în perioada 2026-2030
Beschreibung: Se vor achizitiona serviciile solicitate, conform descrierii detaliate conform caietului de sarcini. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 10-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor cf OUG 107/2017. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 15
Interne Kennung: 16029704-2026-2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Se vor achiziţiona serviciile solicitate conform descrierii detaliate conform caietului de sarcini.
Interne Kennung: 1