2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa infrastruktury data center – dostawa urządzeń
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia: Rozbudowa infrastruktury data center – dostawa urządzeń. 2. Zamówienie składa się z 2 części. Dopuszcza się składanie ofert częściowych: a) Część 1 – Przełącznik Data Center – zgodnie z wymaganiami zawartymi w Załączniku Nr 1 do SWZ i Załączniku Nr 3 do SWZ; b) Część 2 – Zapora sieciowa - firewall – zgodnie z wymaganiami zawartymi w Załączniku Nr 2 do SWZ i Załączniku 3 do SWZ. 3. Rozwiązania równoważne: 1) W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia zawarto znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, Zamawiający wskazuje kryteria stosowane w celu oceny równoważności w dokumentacji postępowania. 2) W przypadku, gdy opis przedmiotu zamówienia odnosi się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. 3) Wykonawca zobowiązany jest udowodnić w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-106 ustawy Pzp, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. 4) W przypadku gdy opis przedmiotu zamówienia odnosi się do wymagań dotyczących wydajności lub funkcjonalności, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp, Wykonawca zobowiązany jest udowodnić w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104 – 106 ustawy Pzp, że obiekt budowlany, dostawa lub usługa, spełniają wymagania dotyczące wydajności lub funkcjonalności określone przez Zamawiającego.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - Przełącznik Data Center
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: CUI-VII.232.20.2025.AO - Częśc I
Los: LOT-0002
Titel: Część II - Zapora sieciowa - firewall
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ