2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa chlorku poliglinu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa koagulanta: chlorku poliglinu. 2. Produkt musi posiadać aktualny atest Państwowego Zakładu Higieny stwierdzający jego dopuszczenie do kontaktu z wodą pitną. 3. Częstotliwość dostaw zależna od bieżącego zapotrzebowania Zamawiającego, średnio: Zadanie A) - ok. 66 Mg/miesiąc, Zadanie B) – ok. 38 Mg/miesiąc. 4. Termin dostaw: do 5 dni roboczych od daty złożenia zamówienia drogą telefoniczną bądź mailową przez Zamawiającego. 5. Po przyjęciu zamówienia Wykonawca każdorazowo poinformuje Zamawiającego o terminie dostawy. 6. Miejsce dostaw: Zakład Uzdatniania Wody, ul. Zwięczycka 36, 35-083 Rzeszów. 7. Do każdej dostawy Wykonawca dołącza tzw. Świadectwo dostawy” zawierające numer zamówienia, datę załadunku, nr rejestracyjny pojazdu, zapewnienie o jakości zgodnej ze specyfikacją produktu (również dołączoną) oraz wagą (brutto, netto, tara) pojazdu i nazwiskiem osoby wydającej świadectwo oraz aktualny List przewozowy dla danej dostawy. 8. Wykonawca w okresie obowiązywania umowy jest zobowiązany zapewnić fachowe doradztwo i pomoc przy stosowaniu produktu, przeprowadzenie w razie konieczności prób testowych w skali laboratoryjnej i technicznej.
Vorherige Bekanntmachung: 330062-2025
Interne Kennung: ZP/S-PN-12/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24312123 Polyaluminiumchlorid
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 2. Przedmiot zamówienia obejmuje: A.) Sukcesywną dostawę koagulanta: chlorku poliglinu w ilości 800 Mg o następujących parametrach technicznych: Postać: Wodny roztwór o lekko żółtawym odcieniu Skład chemiczny: Al2O3 [%] Minimum 9,5 Al3+ [%] Minimum 5,0 Chlorki ( Cl-)[%] Minimum 11,5 Żelazo [%] Poniżej 0,01 Siarczany [%] Ok. 1,2 Zasadowość [%] Minimum 65 Odczyn pH[%] Ok. 3,0 Gęstość [kg/m3] w 20oC Ok. 1200 Lepkość [mPa] w 20oC Ok. 10 Zawartość hydroksychlorku siarczanu glinu [%] Minimum 10 Właściwości: szybkie tworzenie kłaczków i właściwa ich sedymentacja, tworzenie niewielkich ilości osadów pokoagulacyjnych, możliwość niewielkiego zakwaszenia środowiska wodnego, i prowadzenia procesu w szerokim zakresie pH, łatwe i dokładne dozowanie, zgodność z normą PN-EN 17034:2018-02 typ 1. lub równoważną. B.) Sukcesywną dostawę koagulanta: chlorku poliglinu w ilości 450 Mg o następujących parametrach technicznych: Postać: Roztwór o szarawym odcieniu Skład chemiczny: Al2O3 [%] Ok 19,8 Al3+ [%] Ok 10,5 Chlorki ( Cl-)[%] 0k 7,0 Zasadowość [%] Minimum 85 Odczyn pH[%] Ok. 4,0 Gęstość [kg/m3] w 20oC Ok. 1280 Lepkość [mPa] w 20oC Ok. 20 Właściwości: szybkie tworzenie kłaczków i właściwa ich sedymentacja, tworzenie niewielkich ilości osadów pokoagulacyjnych, możliwość niewielkiego zakwaszenia środowiska wodnego, i prowadzenia procesu w szerokim zakresie pH, łatwe i dokładne dozowanie, zgodność z normą PN-EN 17034:2018-02 typ 2. lub równoważną 3. Produkty muszą posiadać aktualny atest Państwowego Zakładu Higieny stwierdzający ich dopuszczenie do kontaktu z wodą pitną. 4. Częstotliwość dostaw zależna od bieżącego zapotrzebowania Zamawiającego, średnio: Zadanie A) - ok. 66 Mg/miesiąc, Zadanie B) – ok. 38 Mg/miesiąc. 5. Termin dostaw: do 5 dni roboczych od daty złożenia zamówienia drogą telefoniczną bądź mailową przez Zamawiającego. 6. Po przyjęciu zamówienia Wykonawca każdorazowo poinformuje Zamawiającego o terminie dostawy. 7. Miejsce dostaw: Zakład Uzdatniania Wody, ul. Zwięczycka 36, 35-083 Rzeszów. 8. Do każdej dostawy Wykonawca dołącza tzw. Świadectwo dostawy” zawierające numer zamówienia, datę załadunku, nr rejestracyjny pojazdu, zapewnienie o jakości zgodnej ze specyfikacją produktu (również dołączoną) oraz wagą (brutto, netto, tara) pojazdu i nazwiskiem osoby wydającej świadectwo oraz aktualny List przewozowy dla danej dostawy. 9. Wykonawca w okresie obowiązywania umowy jest zobowiązany zapewnić fachowe doradztwo i pomoc przy stosowaniu produktu, przeprowadzenie w razie konieczności prób testowych w skali laboratoryjnej i technicznej.
Interne Kennung: ZP/S-PN-07/2024
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje prawo opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych. Prawem opcji jest możliwość zamówienia w ramach niniejszej umowy większej ilości produktu niż wskazana ilość w umowie. 2. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w przypadku gdy zrealizowano zamówienie podstawowe w ilości określonej w umowie, a zaistnieją dodatkowe potrzeby zamawiającego w zakresie przedmiotu umowy, w szczególności większe niż przewidywane zapotrzebowanie na określony w umowie produkt. 3. Maksymalna wartość opcji nie przekroczy łącznie 20% wynagrodzenia netto określonego w §3 ust.1 umowy. 4. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszej Umowy. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 5. Warunkiem skorzystania z prawa opcji jest zlecenie Zamawiającego o żądaniu wykonania zamówienia kwalifikowanego przez Zamawiającego jako prawo opcji. Zamówienie będzie określało rodzaj oraz ilość produktu. Zamówienie przesłane będzie Wykonawcy pocztą elektroniczną. 6. Strony ustalają, iż cena jednostkowa i zasady dotyczące realizacji przedmiotu umowy objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji podstawowego przedmiotu umowy. 7. Zamawiający ma prawo skorzystania z prawa opcji wielokrotnie w terminie przewidzianym dla wykonania zamówienia podstawowego.