2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lucrări de intervenție în vederea creșterii eficienței energetice pentru clădirea rezidențială, blocul 24 din strada 8 Martie, oraș Petrila, județul Hunedoara, COD SMIS 354829
Beschreibung: Achizitie executie lucrari in cadrul proiectului "Lucrări de intervenție în vederea creșterii eficienței energetice pentru clădirea rezidențială, blocul 24 din strada 8 Martie, oraș Petrila, județul Hunedoara”, COD SMIS 354829, finanțat prin Programul Regional Vest 2021-2027, conform documentatiilor tehnice anexate. Termenul limita pana la care orice operator economic interesat are dreptul de a solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire este de maxim 20 de zile inainte de data limita de depunere a ofertelor, iar termenul limită în care autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificare/informațiilor suplimentare este în a 12-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 4375097_2026_PAAPD1635273
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45321000 Wärmedämmarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Cantitatea totala, precum si specificatiile tehnice se regasesc descrise in mod detaliat in cuprinsul documentatiilor tehnice anexate ( PTh, caiete de sarcini, planse, etc).
Interne Kennung: 1