2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava službenih automobila
Beschreibung: Predmet nabave je nabava i isporuka 45 službena automobila, a sve sukladno količinama definiranima u Prilogu 1. Troškovnik, tehničkim specifikacijama definiranima u Prilogu 2. Tehničke specifikacije i ostalim traženim uvjetima naznačenim u Dokumentaciji o nabavi. Odabrani ponuditelji su obvezni Naručitelju ponuditi i u cijelosti isporučiti nov, originalan i nekorišten predmet nabave, koji mora u cijelosti odgovarati tehničkim specifikacijama navedenima u Prilogu 2. Tehničke specifikacije.
Interne Kennung: 63/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0000