2. Verfahren
Verfahren
Titel: EU-udbud af opvaskemaskiner (82 grader)
Beschreibung: Udbuddet vedrører levering, installation og idriftsættelse af 177 opvaskemaskiner med efterskylletemperatur på minimum 82 °C til Nyt OUH.
Interne Kennung: EU-udbud af opvaskemaskiner
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39713100 Geschirrspülmaschinen
5. Los
Los: LOT-0000