2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van enveloppen aan het CBS
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van enveloppen in diverse maten en soorten (zie bijlage 5 aanbestedingsdocumenten). zie bijlage 5 aanbestedingsdocumenten de mogelijke hoeveelheden. In rood aangegeven enveloppen en hoeveelheden zijn mogelijke alternatieven voor de daarboven vermelde envelop in zwart. Hoeveelheden zijn bedoeld voor beeldvorming o.b.v. historie. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend voor de raamovereenkomst.
Interne Kennung: 2026/BFB/2808
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30199230 Briefumschläge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30199710 Bedruckte Briefumschläge
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Levering van enveloppen aan het CBS Zie aanbestedingsdocumenten voor een beeld van de mogelijke omvang onder deze raamovereenkomst.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De nieuwe Raamovereenkomst gaat in op 1 februari 2027 met een initiële looptijd tot en met 31 januari 2029 en een eenzijdige optionele verlengingsmogelijkheid vanuit Opdrachtgever met maximaal tweemaal één jaar.
591926-2026 - Competition
Netherlands – Envelopes – Levering van enveloppen aan het CBS
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 2026/BFB/2808
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30199230 Envelopes
Additional classification (cpv): 30199710 Printed envelopes
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: