2. Verfahren
Verfahren
Titel: WMO Hulpmiddelen
Beschreibung: De deelnemende gemeenten wensen met deze marktconsultatie inzicht te verkrijgen in de marktconformiteit en uitvoerbaarheid van de voorgenomen vaste tarieven en de ICT wensen/eisen voorafgaand aan de Europese openbare aanbestedingsprocedure. € 89.000.000 voor alle deelnemende gemeentes over de maximale looptijd van 8 jaar.
Interne Kennung: 2025/135/DVL/BP
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33196000 Medizinische Hilfsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33193000 Behindertenfahrzeuge, Rollstühle und dazugehörige Ausrüstung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De deelnemende gemeenten wensen met deze marktconsultatie inzicht te verkrijgen in de marktconformiteit en uitvoerbaarheid van de voorgenomen vaste tarieven en de ICT wensen/eisen voorafgaand aan de Europese openbare aanbestedingsprocedure.
Interne Kennung: 1