See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów zużywalnych do badań na potrzeby InLife IRZiBŻ PAN
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów zużywalnych do prowadzonych badań w Instytucie Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w formularzu ofertowym– załącznik nr 1 oraz w załączniku nr 7 – formularzu cenowym do SWZ. Zamawiający dopuścił w postępowaniu składanie ofert częściowych (6 części). Każdy Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość części.
Interne Kennung: ZP-PN/D/2026/08/17
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192500 Reagenzgläser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124130 Diagnostische Ausstattung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: cz. 1 Dostawa materiałów zużywalnych do badań na potrzeby InLife IRZiBŻ PAN
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów zużywalnych do prowadzonych badań w Instytucie Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w formularzu ofertowym– załącznik nr 1 oraz w załączniku nr 7 – formularzu cenowym do SWZ. Zamawiający dopuścił w postępowaniu składanie ofert częściowych (6 części). Każdy Wykonawca może złożyć ofertę
Interne Kennung: cz. 1 ZP-PN/D/2026/08/17
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zgodnie z art. 441 ust. 1 Pzp ustanowił opcję. Wykonawca w cenie oferty uwzględni również opcję. Zamawiający w okresie realizacji umowy może wykorzystać opcję, ale zobowiązuje się do zamówienia podstawowego w 50% wartości wskazanych w ofercie Wykonawcy specjalistycznych odczynników laboratoryjnych. Zamawiający zastrzega sobie prawo dokonania zmiany ilości przedmiotu zamówienia wyszczególnionego co do rodzaju w formularzu ofertowym a także ograniczenia przedmiotu umowy. Prawo opcji realizowane będzie na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ. Warunkiem skorzystania z prawa opcji będzie złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli o skorzystaniu z prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: cz. 2 Dostawa materiałów zużywalnych do badań na potrzeby InLife IRZiBŻ PAN
Interne Kennung: cz. 2 ZP-PN/D/2026/08/17
Los: LOT-0003
Titel: cz. 3 Dostawa materiałów zużywalnych do badań na potrzeby InLife IRZiBŻ PAN
Interne Kennung: cz. 3 ZP-PN/D/2026/08/17
Los: LOT-0004
Titel: cz. 4 Dostawa materiałów zużywalnych do badań na potrzeby InLife IRZiBŻ PAN
Interne Kennung: cz. 4 ZP-PN/D/2026/08/17
Los: LOT-0005
Titel: cz. 5 Dostawa materiałów zużywalnych do badań na potrzeby InLife IRZiBŻ PAN
Interne Kennung: cz. 5 ZP-PN/D/2026/08/17
Los: LOT-0006
Titel: cz. 6 Dostawa materiałów zużywalnych do badań na potrzeby InLife IRZiBŻ PAN
Interne Kennung: cz. 6 ZP-PN/D/2026/08/17