591963-2026 - Ergebnis
Slowakei – Arzneimittel – LIEKY PRE BIOLOGICKÚ LIEČBU 2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: LIEKY PRE BIOLOGICKÚ LIEČBU 2026
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodávka liekov pre biologickú liečbu. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v časti B.1 „Opis predmetu zákazky“ a B.2 „Obchodné podmienky dodania predmetu zákazky“, súťažných podkladov.
Interne Kennung: 02/2026/NURCH/VS/SC
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33652000 Antineoplastische und immunmodulierende Mittel, 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Časť 1: Belimumab
Beschreibung: Predmetom danej časti predmetu zákazky je dodávka lieku s účinnou látkou Belimumab v zmysle špecifikácie uvedenej v časti B.1 „Opis predmetu zákazky“ a B.2 „Obchodné podmienky dodania predmetu zákazky“, súťažných podkladov.
Interne Kennung: 02/2026/NURCH/VS/SC_časť 1
Los: LOT-0002
Titel: Časť 2: Abatacept
Beschreibung: Predmetom danej časti predmetu zákazky je dodávka lieku s účinnou látkou Abatacept v zmysle špecifikácie uvedenej v časti B.1 „Opis predmetu zákazky“ a B.2 „Obchodné podmienky dodania predmetu zákazky“, súťažných podkladov.
Interne Kennung: 02/2026/NURCH/VS/SC_časť 2
Los: LOT-0003
Titel: Časť 3: Infliximab
Beschreibung: Predmetom danej časti predmetu zákazky je dodávka lieku s účinnou látkou Infliximab v zmysle špecifikácie uvedenej v časti B.1 „Opis predmetu zákazky“ a B.2 „Obchodné podmienky dodania predmetu zákazky“, súťažných podkladov.
Interne Kennung: 02/2026/NURCH/VS/SC_časť 3
Los: LOT-0004
Titel: Časť 4: Tocilizumab
Beschreibung: Predmetom danej časti predmetu zákazky je dodávka lieku s účinnou látkou Tocilizumab v zmysle špecifikácie uvedenej v časti B.1 „Opis predmetu zákazky“ a B.2 „Obchodné podmienky dodania predmetu zákazky“, súťažných podkladov.
Interne Kennung: 02/2026/NURCH/VS/SC_časť 4
Los: LOT-0005
Titel: Časť 5: Anifrolumab
Beschreibung: Predmetom danej časti predmetu zákazky je dodávka lieku s účinnou látkou Anifrolumab v zmysle špecifikácie uvedenej v časti B.1 „Opis predmetu zákazky“ a B.2 „Obchodné podmienky dodania predmetu zákazky“, súťažných podkladov.
Interne Kennung: 02/2026/NURCH/VS/SC_časť 5
Los: LOT-0006
Titel: Časť 6: Rituximab
Beschreibung: Predmetom danej časti predmetu zákazky je dodávka lieku s účinnou látkou Rituximab v zmysle špecifikácie uvedenej v časti B.1 „Opis predmetu zákazky“ a B.2 „Obchodné podmienky dodania predmetu zákazky“, súťažných podkladov.
Interne Kennung: 02/2026/NURCH/VS/SC_časť 6