2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wycinka i pielęgnacja drzew i krzewów na terenie Zarządu Zlewni w Gliwicach (umowy ramowe)
Beschreibung: Zadanie polega na wycince i pielęgnacji drzew i krzewów na terenie Zarządu Zlewni w Gliwicach poprzez m.in. ścinanie drzew piłą mechaniczną, mechaniczne karczowanie pni, transport surowca drzewnego na miejsce składowania oraz oczyszczenie terenu po wykarczowaniu. Przedmiotem zamówienia jest realizacja prac polegających na wycince i cięciach pielęgnacyjnych drzew i krzewów na terenie wskazanych jednostek organizacyjnych Zarządu Zlewni w Gliwicach będących w administracji Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie. Ze względu na zły stan drzewostanu, tzn. występowanie całkowitej bądź znacznej ilości posuszu, uszkodzeń mechanicznych oraz próchnicy pni i konarów istnieje konieczność wykonania ścięcia lub korekty. Drzewa zagrażają bezpieczeństwu życia i mieniu ludzi oraz sąsiadującej infrastrukturze technicznej. W bardzo bliskiej odległości drzew znajdują się prywatne posesje i budynki, ogrodzenia, w niektórych przypadkach także linie energetyczne i drogi publiczne. Poszczególne zamówienia cząstkowe polegać będą na wykonywaniu m.in. następujących wiodących prac: - wycinka i cięcia pielęgnacyjne drzew i krzewów, - karczowanie pni, - oczyszczenie terenu po wykonanych pracach, - załadunek i transport drewna w miejsce wyznaczone przez Zamawiającego. Zadanie zostało podzielone na 6 części: Część 1 - Wycinka na obszarze Nadzoru Wodnego w Cieszynie Część 2 - Wycinka na obszarze Nadzoru Wodnego w Gliwicach Część 3 - Wycinka na obszarze Nadzoru Wodnego w Głubczycach Część 4 - Wycinka na obszarze Nadzoru Wodnego w Kędzierzynie-Koźlu Część 5 - Wycinka na obszarze Nadzoru Wodnego w Rybniku Część 6 - Wycinka na obszarze Nadzoru Wodnego w Raciborzu
Interne Kennung: C.ROZ.270.2.107.2026.PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90721800 Schutz vor natürlichen Risiken oder Gefahren, 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wycinka na obszarze Nadzoru Wodnego w Cieszynie
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ
Interne Kennung: C.ROZ.270.2.107.2026.PN - Część 1
Haupteinstufung (cpv): 77211100 Holzfällung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211500 Baumpflege, 90721800 Schutz vor natürlichen Risiken oder Gefahren, 60100000 Straßentransport/-beförderung
Los: LOT-0002
Titel: Wycinka na obszarze Nadzoru Wodnego w Gliwicach
Interne Kennung: C.ROZ.270.2.107.2026.PN - Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Wycinka na obszarze Nadzoru Wodnego w Głubczycach
Interne Kennung: C.ROZ.270.2.107.2026.PN - Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Wycinka na obszarze Nadzoru Wodnego w Kędzierzyn-Koźlu
Interne Kennung: C.ROZ.270.2.107.2026.PN - Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Wycinka na obszarze Nadzoru Wodnego w Rybniku
Interne Kennung: C.ROZ.270.2.107.2026.PN - Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Wycinka na obszarze Nadzoru Wodnego w Raciborzu
Interne Kennung: C.ROZ.270.2.107.2026.PN - Część 6