591988-2026 - Wettbewerb
Polen – Brandbekämpfungsausrüstung – Zakup sprzętu pożarniczego dla Wojskowych Straży Pożarnych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup sprzętu pożarniczego dla Wojskowych Straży Pożarnych
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu pożarniczego dla Wojskowych Straży Pożarnych. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na następujące części: Część I – Zakup środków pianotwórczych dla Wojskowych Straży Pożarnych Część II – Zakup sprzętu pożarniczego dla Wojskowych Straży Pożarnych Część III – Zakup przedmiotów odzieży specjalnej i środków ochrony strażaka
Interne Kennung42/D/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35111000 Brandbekämpfungsausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I – Zakup środków pianotwórczych dla Wojskowych Straży Pożarnych
BeschreibungZakup środków pianotwórczych dla Wojskowych Straży Pożarnych
Haupteinstufung (cpv): 35111520 Feuerlöschschaum oder ähnliche Verbindungen
LosLOT-0002
TitelCzęść II – Zakup sprzętu pożarniczego dla Wojskowych Straży Pożarnych
BeschreibungZakup sprzętu pożarniczego dla Wojskowych Straży Pożarnych
Haupteinstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
LosLOT-0003
TitelCzęść III – Zakup przedmiotów odzieży specjalnej i środków ochrony strażaka
BeschreibungZakup przedmiotów odzieży specjalnej i środków ochrony strażaka
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35111520 Fire suppression foam or similar compounds
Place of performance
Country subdivision (NUTS): Szczeciński (PL428)
Country: Poland
General information
Reserved participation: