2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ontwikkelingsgerichte Arbeidsmatige Dagbesteding (Toelatingsprocedure SAS zonder EMVI)
Beschreibung: Diamantgroep is voornemens op 26 augustus 2026 een aanbesteding te publiceren voor Ontwikkelingsgerichte Arbeidsmatige Dagbesteding (OAD) middels een Toelatingsprocedure SAS zonder EMVI. De gestreefde uiterste inschrijfdatum is 1 oktober 2026. De beoogde ingangsdatum van de overeenkomst is 1 januari 2027. Aan deze planning kunnen geen rechten worden ontleend. De opdracht wordt uitgevoerd via een toelatingsprocedure. Aanbieders die voldoen aan de gestelde eisen en voorwaarden komen in aanmerking voor een overeenkomst. Ontwikkelingsgerichte Arbeidsmatige Dagbesteding (OAD) biedt dagbesteding die gericht is op leren en werken, passend bij de belevingswereld en mogelijkheden van de deelnemer. Het betreft laagdrempelige activiteiten zonder prestatiedruk, waarbij ontwikkeling, participatie en een positieve ervaring centraal staan. OAD is bedoeld voor inwoners die behoefte hebben aan dagbesteding met nabijheid van begeleiding, waarbinnen zij zich kunnen ontwikkelen en tot bloei kunnen komen. €4.578.388,- per jaar
Interne Kennung: K012422
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Toelatingsprocedure cf. Procedure voor Sociale & Andere Specifieke diensten zonder Economisch Meest Voordelige Inschrijving (EMVI) Artikel 2.38 Aanbestedingswet 2012
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1: Ontwikkelingsgerichte Arbeidsmatige Dagbesteding (OAD)
Beschreibung: Diamantgroep is voornemens op 26 augustus 2026 een aanbesteding te publiceren voor Ontwikkelingsgerichte Arbeidsmatige Dagbesteding (OAD) middels een Toelatingsprocedure SAS zonder EMVI. Nadere informatie over de opdracht, de toelatingsvoorwaarden, de contractvoorwaarden en de procedure wordt opgenomen in de aanbestedingsdocumenten bij publicatie van de aanbesteding.' De opdracht wordt aanbesteed volgens de vereenvoudigde procedure voor Sociale en Andere Specifieke Diensten (SAS) als bedoeld in artikel 2.38 e.v. van de Aanbestedingswet 2012. De gestreefde uiterste inschrijfdatum is 1 oktober 2026. De beoogde ingangsdatum van de overeenkomst is 1 januari 2027. Aan deze planning kunnen geen rechten worden ontleend. De opdracht wordt uitgevoerd via een toelatingsprocedure. Aanbieders die voldoen aan de gestelde eisen en voorwaarden komen in aanmerking voor een overeenkomst. Er vindt geen beoordeling of rangschikking plaats op basis van EMVI. Opdrachtomschrijving Ontwikkelingsgerichte Arbeidsmatige Dagbesteding (OAD) biedt dagbesteding die gericht is op leren en werken, passend bij de belevingswereld en mogelijkheden van de deelnemer. Het betreft laagdrempelige activiteiten zonder prestatiedruk, waarbij ontwikkeling, participatie en een positieve ervaring centraal staan. OAD is bedoeld voor inwoners die behoefte hebben aan dagbesteding met nabijheid van begeleiding, waarbinnen zij zich kunnen ontwikkelen en tot bloei kunnen komen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Volgt bij publicatie in aanbestedingsdocumentatie.