2. Verfahren
Verfahren
Titel: PROVOZOVATEL SBĚRNÉHO DVORA V KAZNĚJOVĚ 2026 2031
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření smlouvy o poskytování služeb v oblasti nakládání s odpady ve sběrném dvoře v Kaznějově, jejíž závazný text tvoří přílohu č.1 zadávací dokumentace. Předmět plnění veřejné zakázky je ve všech podrobnostech včetně podrobného vymezení požadovaných služeb, podrobného vymezení druhů odpadů, jichž se poskytování služeb týká, podrobného vymezení dalších povinností účastníka, obchodních, platebních a jiných smluvních podmínek, vymezen touto zadávací dokumentací a závazným textem Smlouvy o poskytování služeb v oblasti nakládání s odpady ve sběrném dvoře, která tvoří přílohu č.1 zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: LOT-0001