See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków do chemioterapii i programów lekowych 2026-2028
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków do chemioterapii i programów lekowych 2026-2028 zwanych dalej „produktami” do Magazynu Apteki Szpitalnej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu. 2.Nazwy międzynarodowe, dawki oraz ilości przedmiotu zamówienia określają formularze asortymentowo – cenowe nr 1.1- 1.128 stanowiące kolejno załączniki do Formularza Ofertowego, stanowiącego Załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 445669-2026
Interne Kennung: 241.FZ-056.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0072
Titel: Pakiet nr 72
Interne Kennung: 72.241.FZ-056.2026
Los: LOT-0075
Titel: Pakiet nr 75
Interne Kennung: 75.241.FZ-056.2026
Los: LOT-0076
Titel: Pakiet nr 76
Interne Kennung: 76.241.FZ-056.2026
Los: LOT-0081
Titel: Pakiet nr 81
Interne Kennung: 81.241.FZ-056.2026
Los: LOT-0087
Titel: Pakiet nr 87
Interne Kennung: 87.241.FZ-056.2026
Los: LOT-0088
Titel: Pakiet nr 88
Interne Kennung: 88.241.FZ-056.2026
Los: LOT-0089
Titel: Pakiet nr 89
Interne Kennung: 89.241.FZ-056.2026
Los: LOT-0092
Titel: Pakiet nr 92
Interne Kennung: 92.241.FZ-056.2026
Los: LOT-0093
Titel: Pakiet nr 93
Interne Kennung: 93.241.FZ-056.2026
Los: LOT-0096
Titel: Pakiet nr 96
Interne Kennung: 96.241.FZ-056.2026
Los: LOT-0101
Titel: Pakiet nr 101
Interne Kennung: 101.241.FZ-056.2026
Los: LOT-0111
Titel: Pakiet nr 111
Interne Kennung: 111.241.FZ-056.2026
Los: LOT-0115
Titel: Pakiet nr 115
Interne Kennung: 115.241.FZ-056.2026
Los: LOT-0116
Titel: Pakiet nr 116
Interne Kennung: 116.241.FZ-056.2026
Los: LOT-0123
Titel: Pakiet nr 123
Interne Kennung: 123.241.FZ-056.2026