See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ROVK Ingenieursadviesdiensten Civiele Infra - MijngemeenteDichtbij
Beschreibung: De aanbestedende dienst staat voor een aantal civieltechnische opgaven met betrekking tot haar infrastructuur. Hiervoor is een behoefte aan externe capaciteit voor diverse ingenieursdiensten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Civiele projecten
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocument
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Wegbeheer
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71300000 Servicios de ingeniería
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Perceel 1 Civiele projecten
Descripción: Zie aanbestedingsdocument
Lote: LOT-0002
Título: Perceel 2 Wegbeheer