592037-2026 - Ergebnis
Slowenien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Izvedba geološko-geomehanskih raziskav in izdelava idejne zasnove ukrepov za sanacijo območja plazu Blate (Planina Osredek)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izvedba geološko-geomehanskih raziskav in izdelava idejne zasnove ukrepov za sanacijo območja plazu Blate (Planina Osredek)
Beschreibung: Predmet javnega naročila je Izvedba geološko-geomehanskih raziskav in izdelava idejne zasnove ukrepov za sanacijo območja plazu Blate (Planina Osredek). Podrobneje je predmet javnega naročila opredeljen v dokumentaciji v zvezi z oddajo javnega naročila.
Interne Kennung: 43004-5/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Predmet javnega naročila je Izvedba geološko-geomehanskih raziskav in izdelava idejne zasnove ukrepov za sanacijo območja plazu Blate (Planina Osredek) Podrobneje je predmet javnega naročila opredeljen v dokumentaciji v zvezi z oddajo javnega naročila.
Interne Kennung: 529559