See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop van koelbestelwagens en pick-upbestelwagens en initiële opleidingen, onderhoudsbeurten, courante herstellingen tijdens de volledige waarborgtermijn van de voertuigen (5 jaar)
Beschreibung: Aankoop van koelbestelwagens en pick-upbestelwagens en initiële opleidingen, onderhoudsbeurten, courante herstellingen tijdens de volledige waarborgtermijn van de voertuigen (5 jaar)
Interne Kennung: 2026-195
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34131000 Pritschenkleinlastwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026-195 - 1
Beschreibung: Aankoop van koelbestelwagens (categorie N1), initiële opleidingen, onderhoudsbeurten én courante herstellingen tijdens de volledige waarborgtermijn van de voertuigen (5 jaar).
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 34136200 Kastenwagen
Los: LOT-0002
Titel: 2026-195 - 2
Beschreibung: Aankoop van pick-upbestelwagens (categorie N1), initiële opleidingen, onderhoudsbeurten én courante herstellingen tijdens de volledige waarborgtermijn van de voertuigen (5 jaar).
Interne Kennung: 2