See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków do realizacji programów lekowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków do realizacji programów lekowych 1.1. Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określają dokładnie Załączniki od Nr 2/1 do Nr 2/172 do SWZ, które Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
Vorherige Bekanntmachung: 195922-2026
Interne Kennung: TZ.383.20.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie Nr 3
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/3 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/3 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 3
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Z uwagi na charakter i specyfikę zamówienia, tj. ścisłą zależność zakresu zakupu od liczby i rodzaju schorzeń pacjentów, a tym samym zmieniające się faktyczne zapotrzebowanie z różnych jednostek szpitala na poszczególne pozycje w okresie realizacji zamówienia, Zamawiający w przypadku zaistnienia takiej potrzeby zastrzega sobie w ramach realizacji przedmiotu zamówienia prawo opcji (art. 441 ustawy Pzp) tj. możliwość zakupu większej liczby niektórych pozycji leków przy równoczesnym zmniejszeniu liczby innych pozycji w granicach do 30% (dla poszczególnych pozycji asortymentowych), pod warunkiem zachowania obowiązujących cen jednostkowych przedmiotu umowy i niezmienionej całkowitej wartości przedmiotu umowy.
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie Nr 7
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/7 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/7 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 7
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie Nr 14
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/14 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/14 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 14
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie Nr 23
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/23 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/23 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 23
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie Nr 27
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/27 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/27 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie Nr 28
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/28 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/28 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 28
Los: LOT-0033
Titel: Zadanie Nr 33
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/33 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/33 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 33
Los: LOT-0046
Titel: Zadanie Nr 46
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/46 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/46 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 46
Los: LOT-0069
Titel: Zadanie Nr 69
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/69 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/69 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 69
Los: LOT-0085
Titel: Zadanie Nr 85
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/85 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/85 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 85
Los: LOT-0111
Titel: Zadanie Nr 111
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/111 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/111 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 111
Los: LOT-0114
Titel: Zadanie Nr 114
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/114 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/114 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 114
Los: LOT-0116
Titel: Zadanie Nr 116
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/116 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/116 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 116
Los: LOT-0117
Titel: Zadanie Nr 117
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/117 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/117 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 117
Los: LOT-0125
Titel: Zadanie Nr 125
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/125 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/125 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 125
Los: LOT-0156
Titel: Zadanie Nr 156
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/156 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/156 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 156
Los: LOT-0160
Titel: Zadanie Nr 160
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/160 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/160 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 160
Los: LOT-0168
Titel: Zadanie Nr 168
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/168 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/168 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 168