See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej władz statutowych Agencji Rozwoju Przemysłu S.A.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej władz statutowych Agencji Rozwoju Przemysłu S.A.”. 2. Rodzaj zamówienia: usługa. Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: 66510000-8 - usługi ubezpieczeniowe. 66516000-0 (usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej); 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 części: Część I zamówienia: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej władz statutowych Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. (D&O) – ubezpieczenie podstawowe; Część II zamówienia: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej władz statutowych Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. (D&O) – I ubezpieczenie nadwyżkowe; Część III zamówienia: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej władz statutowych Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. (D&O) – II ubezpieczenie nadwyżkowe; Część IV zamówienia: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej władz statutowych Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. (D&O) – III ubezpieczenie nadwyżkowe; 4. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1a do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia – część niejawna. 5. Zamawiający nie przewiduje możliwości zastosowania prawa opcji; 6. Zamawiający nie przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt.7) pzp.
Interne Kennung: FC.263.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I zamówienia: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej władz statutowych Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. (D&O) – ubezpieczenie podstawowe
Beschreibung: 1. Część I zamówienia: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej władz statutowych Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. (D&O) – ubezpieczenie podstawowe. 2. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1a do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia – część niejawna.
Interne Kennung: Część I zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
Los: LOT-0002
Titel: Część II zamówienia: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej władz statutowych Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. (D&O) – I ubezpieczenie nadwyżkowe
Beschreibung: 1. Część II zamówienia: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej władz statutowych Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. (D&O) – I ubezpieczenie nadwyżkowe. 2. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1a do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia – część niejawna.
Interne Kennung: Część II zamówienia
Los: LOT-0003
Titel: Część III zamówienia: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej władz statutowych Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. (D&O) – II ubezpieczenie nadwyżkowe
Beschreibung: 1. Część III zamówienia: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej władz statutowych Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. (D&O) – II ubezpieczenie nadwyżkowe. 2. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1a do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia – część niejawna.
Interne Kennung: Część III zamówienia
Los: LOT-0004
Titel: Część IV zamówienia: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej władz statutowych Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. (D&O) – III ubezpieczenie nadwyżkowe.
Beschreibung: 1. Część IV zamówienia: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej władz statutowych Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. (D&O) – III ubezpieczenie nadwyżkowe. 2. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1a do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia – część niejawna.
Interne Kennung: Część IV zamówienia